guzel bisiye benziyo ama cincem pek gelismis olmadigi icin :mrgreen: anlayamadim pek bisi ama insallah umdugum gibi bisi olur

yok bu güild var deil bu kale savaslarının yapcagı yer , yani avrupa charlarıyla , bizim charıların kapışmayapacakları yer. Yani toplu ve büyük savas olucak anlıcayacagın, kimileri diyor bu savas serverler arası olucak, kimilerde diyorki sadece o server arasında olacak o kadarını daha çözenedim extraokk

ya sımdı resıde 2 adet şehir var üsteki şehir gecen zamanlarda da gordumuz kale savaşları yapılan şehir onu resmen ezbeledikde gelse diyede sabırsızlanıyoruzda alta bı sehir daha var
onun ne oldunu anlıyamadım o belkı arena olabır derim bu sorvırlar arası savas alanı ????

beyler çinlilerin aslında forcecu açması lazım yoksa bu avrupalılar bufflardan işi bitirecek eğer bizde force açarsak belki bi işe yarar extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu silkroad magazin dergisi çizerleri ciddin güzel şeyler çiziyorlarda hepsi hayal gibi ancak bir 10 yıl sonrasında olabilecek işler şu anda lvl 90 gelmemişken kale sawaşlarının gelmesi çok zor Wink

bence kesinlikle gelciektir kale savasları yoksa pvp ile thieflik yada güild var ile bu oyun böyle zevkli olmaz kale savasları toplu oldugu icin bence cok ama cok anlamlı olucak

bunLArLa uğraşacağınıza wowa başLayın arena faLan fiLan aradığınız herşey vAR...

Yukarı Alt