Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
* Ağzındaki duman da yine 2002 yılında David Copperfield içi dumanlı bir kapsülü ağzında patlatarak yapmıştı. Yüzük ve kapsül gösteriden önce hep ağzındaydı.

Hee hep ağzında vardı hatta boğazındaydı temizleyip cıkardı yüzüğü.
Fazla rahat konusuyordu sanki ağzında yüzük olan insana göre?

Kitty demiş ki:
"Karı" tabiri hoş olmamış tabii...Öhm neyse.
Zaten sihir diye bir şey olmadığını herkes biliyor.İllüzyon yaptığı.Göz yanılgısı yani.

ALINTIDIR yazısını ekleyim en iyisi ...

Wax Whine demiş ki:
* Ağzındaki duman da yine 2002 yılında David Copperfield içi dumanlı bir kapsülü ağzında patlatarak yapmıştı. Yüzük ve kapsül gösteriden önce hep ağzındaydı.

Hee hep ağzında vardı hatta boğazındaydı temizleyip cıkardı yüzüğü.
Fazla rahat konusuyordu sanki ağzında yüzük olan insana göre?
:!!&%&! 10 puan neutral1 :thumbsup: :buddha:

Kitty

Pardon özür dilerim yazıyor olabilir ya da alıntı olduğu belli olabilir küçük ekranda görememiş olabilirim tekrar özür dilerim afedersiniz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1) videolu gösteri yeni trend buradan +1
2) korku olması güzel sanat buradan +1
3) kendisinin mumya gibi durması buradan +1

10 üzerinden 13 veriyorum helal olsun gayet güzel kurgu ve başarılı oyunculuk :kalp:

Windy

Kalkın biriniz çıkın oraya ve milyonları ekranlara bağlayın. Sonra gelin oturtun o kaba kısımlarınızı koltuğa olumsuz yorum yapın. Gerçek etkileyici ve şaşırtıcı bir gösteriydi. İstediği yerden istediği gösteri çeşidini almış olabilir,umrumdada değil. Çok başarılıydı. Tebrikler.

Evet ona bende dikkat ettim. Sadece 2 tane topa mavi kağıt koydu. Ama şunu söylemekte fayda var adam beni yerime yapıştırdı resmen. :lol: ve ben bunları yazarken Sefa 1.oluyor. :mrgreen:

Bence Aref olmalıydı. Bunların tabiki bir hilesi var. Sefa'nın gösteriside çok güzeldi. Ancak Aref bambaşkaydı. :beer:

yakında toplanın beyler sefa'nın sırrını çözdüm diyenleri görebileceğimi umuyorum.

iyide arkadaş o kolye'ye bağlı olan yüzük nasıl koptu kahvenin içine girince ? bunu açıklayamamış mı sözde sivri zekalı geri(!) ! . sin:

Yukarı Alt