Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Aref Gahfouri Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final | Full

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Ya hadi diğer numaralar hakkında ufak tefek bi düşünce vardı şöyle böyle yapmıştır diyede arkadaş hakikaten yok artık.

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Acun,Hülya,Ali ile anlas sende yaparsın ^^ bana sorarsanız reyting icin yapılmış bişey bu adam gelecegimi görüyo yani saçma

A

Anonymous

Guest
Rocky Balboa demiş ki:
Acun,Hülya,Ali ile anlas sende yaparsın ^^ bana sorarsanız reyting icin yapılmış bişey bu adam gelecegimi görüyo yani saçma
NE Sihirdir Ne Keramet El Çabukluğu Marifet

Benim görüşüm Acun, Hülya ve Ali ile anlaştığı yönde.
Hülyanın gazeteyi atma olayına gelince de, zaten önceden planlanmış şeyler bunlar, Hülya gazeteyi attıgı zaman her sırada bi tane adamları var, Aref gazeteyi bölmelerini istiyo, her böldüğünde bir yana, bir yana. Hülya yanlış yere atsa bile, Aref onu böldüre böldüre doğru kişiye ulaşmasını sağlıyor. Yani eğer bi soldaki kişiye atmış olsaydı hülya, bi kere daha böldürecekti kağıdı.

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Neoptolemos demiş ki:
Benim görüşüm Acun, Hülya ve Ali ile anlaştığı yönde.
Hülyanın gazeteyi atma olayına gelince de, zaten önceden planlanmış şeyler bunlar, Hülya gazeteyi attıgı zaman her sırada bi tane adamları var, Aref gazeteyi bölmelerini istiyo, her böldüğünde bir yana, bir yana. Hülya yanlış yere atsa bile, Aref onu böldüre böldüre doğru kişiye ulaşmasını sağlıyor. Yani eğer bi soldaki kişiye atmış olsaydı hülya, bi kere daha böldürecekti kağıdı.
8)

A

Anonymous

Guest
Rocky Balboa demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
Rocky Balboa demiş ki:
NE Sihirdir Ne Keramet El Çabukluğu Marifet
o videoda el cabukluğu gördüysen :popcorn:
sahneye cıkan ve kagıtlardan birini secmesi geretigini söyleyip bir kagıt cektiriyor ve kagıdı eline alıp kendi kagıdıyla deggiştiriyor ve kıza gösterdigi kagıttaki kelimeyi yazmasını söylüyor kızda arefin daha önceden hazırladıgı gazete kagıdındaki kelimeyi yazıyor ve kagıdı kızın ceine koyuyor kızda arefin istedigi kelimeyi yazıyor zaten

anlayamadıgım jurinin söyledigi kelimeleri o kagıttan nasıl cıkardıgı mutlaka onunda kolay bir yolu vardır

Kai

olduser
Video 1 günde 150 bin kişi izlemiş,çok reyting yaptı gerçektende.Anlaştıkları konusunda bi fikrim yok ama zannetmiyorum,hepsinin olduğu gibi bununda vardır bişeyi

Takımı
Galatasaray
Acun zaten istemediği kadar reyting'e şöhrete + paraya sahip böyle birşeyi neden yapsın ki :)

Barzo

Rockye hak veriyorum böyle birşey anlaşmalı olabilir başka bir anlamıda yok zaten.

Saçmalık.Bazı yorumlara baktımda yok adam cinli yok adam ermiş vs saçma yorumlar bence yaptıgı o 5kelimeyi bilmede onceden anlastıgı biriyle yaptı.

Yukarı Alt