-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

:mrgreen: extrabeer Küfür war bi dene Razz 3 yıldız öküz ünü indirdimde :lol: ona kufrediyo Razz pardon

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dikkat ettiyseniz :lol: tiger ın cıkardıgı yaratıklar bana dalmıyolar Wink bi bug buldum galiba lord da denicem eger olursa paylascam sizle :mrgreen:

bug falan değil her player a aynı anda sadece 8 mob saldırabilir tabi sen diğer saldırmayanlara vurmadığın sürece.

Pennywise demiş ki:
bug falan değil her player a aynı anda sadece 8 mob saldırabilir tabi sen diğer saldırmayanlara vurmadığın sürece.
ii de benim bildigim uniqlerin cıkarttıgı canavarların hepsi dalar Confused ben lord dayken bulduk dalıyoz dalıyoz lord bende o an bi cıkardı unique lerini :S hepsi birden üstümde + lord da dalıyo Razz Bilmiyorum ama ben genede deniyecegim.

xtollgax demiş ki:
Pennywise demiş ki:
ii de benim bildigim uniqlerin cıkarttıgı canavarların hepsi dalar Confused ben lord dayken bulduk dalıyoz dalıyoz lord bende o an bi cıkardı unique lerini :S hepsi birden üstümde + lord da dalıyo Razz Bilmiyorum ama ben genede deniyecegim.
hepsi dalmaz hepsi dalsa yarkanı tek başına keserken spawnlardan 10sn sonra yatardın Wink

Pennywise demiş ki:
xtollgax demiş ki:
Pennywise demiş ki:
hepsi dalmaz hepsi dalsa yarkanı tek başına keserken spawnlardan 10sn sonra yatardın Wink
Ah sorma o spawn mıdır nedür anlamadım gitti. Araya girdiğim gibi gidiyorum. :mrgreen: :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel ss ler teşekkürler.

lvl 77 için girseydin 8li bir partye ticket gitmezdi :?!!!

tg keserken sp 2000 K küsüsr cerberusta 500 K ardı ardına mı kesilmiş yoqsa sp yi vermişmi :mrgreen: ????? :mrgreen: :mrgreen:

DarKKinG demiş ki:
Ayıp aga yaw lv 77 de Tg and Cerberus xD Genclerin önünü açmak lazım :) Benim gibi Razz
o anda ben ^^ mal calmıstır götürdüm malı trader kufur ediyodu ss lerde goruldugu gibi gittim jangana bunu 9-10 kere öldürdüm :lol: birinide tg nin düştügü yerin altında kestim baktım tg cıktı Razz cıkam yukarı bakam dedim ^^ orda bende kestim Razz masum masum bana bakıyodu kes beni diyodu sanki :mrgreen: cerberus ise 2-3 saat beqledim Evil or Very Mad cok canımı sıktı cıktıgı gibi önüme düştü Razz 20-30 saniyemi almadı kesmek Razz :lolmuch:
rk01_adorazione2.gif

Dosyalar

xtollgax demiş ki:
DarKKinG demiş ki:
Ayıp aga yaw lv 77 de Tg and Cerberus xD Genclerin önünü açmak lazım :) Benim gibi Razz
o anda ben ^^ mal calmıstır götürdüm malı trader kufur ediyodu ss lerde goruldugu gibi gittim jangana bunu 9-10 kere öldürdüm :lol: birinide tg nin düştügü yerin altında kestim baktım tg cıktı Razz cıkam yukarı bakam dedim ^^ orda bende kestim Razz masum masum bana bakıyodu kes beni diyodu sanki :mrgreen: cerberus ise 2-3 saat beqledim Evil or Very Mad cok canımı sıktı cıktıgı gibi önüme düştü Razz 20-30 saniyemi almadı kesmek Razz :lolmuch:
rk01_adorazione2.gif
HeHee.. Tbrr... extrabeer extrabeer

Dosyalar

Yukarı Alt