1-CANER'E YUMRUK

Caner'in, "Asıl sen kimsin lan? Adam mısın" sözleri ise ortamı gerdi. Arda yumruğunu Caner'in yüzüne indirdi. Yumruk darbesi ile dudağı patlayan Caner sinirlenirken araya giren diğer oyuncular kavganın büyümesini önledi

2-BARONİ İLE BİRBİRİNE GİRDİ

Bu sezon ilk yarıdaki Fenerbahçe maçı öncesi bir hiç yüzünden Cristian Baroni ile tartıştı, futbolcuların birbirine girmesine neden oldu.

3-SAHAYA GİRDİ

Gaziantep maçında oyundan çıktıktan sonra sahaya girdiği için ihtar cezası verildi.

4-YÖNETİCİYE BABALANDI

İlk yarıdaki İstanbul BŞB maçı sonrası yönetici Haldun Üstünel'e "Sen kendi işine bak. Bana karışamazsın" diyerek rest çekti.

HAVALİMANINDA OLAY ÇIKARDI

Fransa'da tatilden döndüğünde yanındaki arkadaşı, havalimanı güvenlik görevlisiyle kavga etti.

5-DOMUZ GRİBİ OLDU

İki günlük izinde, sevgilisi Sinem Kobal'la Roma'ya gitti, orada domuz gribine yakalanıp döndü.

6-GÜVENLİK GÖREVLİSİYLE KAVGA ETTİ

Geçen sezon İstanbul BŞB maçında cezalı olmasına rağmen soyunma odasına inmek istedi ve güvenlik görevlisiyle kavga etti.

7-SEMİH'E YUMRUK ATTI

Geçen sezon yine Fenerbahçe derbisinde Semih'e yumruk attı, büyük olaylara neden oldu.

8-JURIETTI'YE KAFA ATTI

22 Kasım 2006'daki Bordeaux maçında Jurietti'ye kafa attı, kırmızı kart gördü.

9-SERVET İLE TARTIŞTI

17 Aralık 2007'de Sivas maçında Servet'le sahada kavga etti.

10-HAKEME TEPKİ GÖSTERDİ

26 Ekim 2008'de Eskişehir maçında sarı kart göstermek için yanına çağıran Fırat Aydınus'a "Sen yanıma gel" diye tavır koydu.

11-TRİBÜNLERİ TAHRİK ETTİ

9 Kasım 2010'daki F.Bahçe maçında kendisine küfreden taraftarlara "Aynen iade ediyorum" hareketi yaparak tribünleri tahrik etti.

12-SELÇUK ŞAHİN'E YUMRUK

Aynı maçın sonunda, soyunma odasında Selçuk Şahin'le yumruk yumruğa kavga etti.

CehenneT demiş ki:
Çok severdim. Ama git gide şımardı.
Eskiden derdim bu adam Gs li vs ama Milli takıma yararı olur diye
Şimdi bir bok olmaz . Neymiş Messiymişte şöyleymişte çok havalandı sapıttı iyice ...

ardanın oyununa lafım yok ama hala çocuk, şöhret , para , mevkiide yükseliş gözünü karartıyor =)

Yukarı Alt