Arda Turan Beşiktaş'a gelmeli mi?

• Evet

Votes: 1 20,0%
  • Hayır

Votes: 4 80,0%

• Total voters
    5
Takımı
Besiktas
Atakan Kurt isimli bir spor yazarının geçtiğimiz günlerde ortaya attığı "Beşiktaş Arda Turan ile her konuda anlaşmaya vardı. Son anda herhangi bir pürüz olmazsa pazartesi imzalar atılacak. Sezon sonuna kadar da 3.8 milyon euro alacak." sözünün ardından bugün de NTV Spor konuyu destekleyince bir konu açmak istedim. Ben bir Beşiktaş'lı olarak 10 numara eksiğimiz olmasına rağmen o kişinin Arda Turan olmasını istemem. Talisca gidecektir belki onun yerine düşünülüyor olabilir fakat yine de o kişi bence Arda değil. Öte yandan Şenol hocanın bireysel futbolcu yontma huyunu da bildiğimden bir gözüm seğriyor gibi Arda'ya, bilemiyorum Siz ne diyorsunuz?

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Geleceğini sanmıyorum . Gelsede en ufak performans düşüklüğünde tepki çeker taraftarlardan ,sürekli ıslıklanır veya yedek kalır , derbilerde kötü oynarsa bilerek yaptığı düşünülür vb şeyler olur . Haberi gördüm ama inanmadım açıkçası .

Geleceğini sanmıyorum . Gelsede en ufak performans düşüklüğünde tepki çeker taraftarlardan ,sürekli ıslıklanır veya yedek kalır , derbilerde kötü oynarsa bilerek yaptığı düşünülür vb şeyler olur . Haberi gördüm ama inanmadım açıkçası .
Karakter yoksunu biri olarak bunları takacak bir insan olduğunu düşünmüyorum :D

Takımı
Besiktas
Fikret Orman: “Arda Turan'a Beşiktaş formasının nasip olmasını çok isterim ama şu an böyle bir gündemimiz yok.“

Arda Turan'ın menejeri Ahmet Bulut: Arda Turan transferi için Beşiktaş ile hiçbir şekilde görüşmedik. (A Spor)

Şükürler olsun.

Yukarı Alt