1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Arctic, değişimini oyuncaklarla sürdürüyor


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.407
  Beğenilen Mesajlar:
  350
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Arctic, değişimini oyuncaklarla sürdürüyor

  Bir zamanlar ismi kaliteli soğutucularla anılan Arctic Cooling firması, geçen yıl ismini Arctic olarak değiştirmiş ve ürün yelpazesini genişletmeye başlamıştı. Aralarında pil, oyun konsolu, kulaklık, şarj cihazı gibi firmanın çıkış noktasına çok uzak ürünler olan yeni Arctic ürünlerini oldukça yadırgadığımızı itiraf etmemiz gerek. Ancak Arctic, bizi şaşırtmayı sürdürmeye kararlı, çünkü firmanın en son duyurduğu 4 ürün ne bilgisayarlarla, ne de soğutucularla ilgili.

  Arctic'in son duyurduğu 4 ürün, uzaktan kumandalı oyuncaklardan ibaret. Gerçi bu detaylı modellere oyuncak demek belki biraz haksızlık, ancak sonuçta ürünlerin bildiğimiz anlamdaki uzaktan kumandalı model araçlardan çok oyuncağa yakın oldukları bir gerçek.

  Arctic'in Land Rider adını verdiği yeni ürün serisinde şimdilik 4 model araç var. Bu araçlar sırasıyla 1/16 ölçekli Leopard tank, 1/18 ölçekli itfaiye kamyonu, 1/24 ölçekli damperli kamyon ve 1/12 ölçekli eskavatör. Tüm araçlar uzaktan kumandalı ve elektrik motorlu. Araçların tüm işlevleri çalışıyor, yani tankın tareti hareketli, damperli kamyon yükünü boşaltabiliyor, eskavatörün kazıcı kolu da tüm işlevlerini yapabiliyor.

  Montaj gerektirmeyen ve kutularından, kullanılmaya hazır durumda çıkan bu araçlara Arctic 92$ ile 102$ arasında fiyatlar belirlemiş. Ancak bu ürünlerin Arctic'in bilgisayar ürünleri üzerine şekillenmiş dağıtım kanalından ne kadar ilgi göreceği ve kullanıcılara ne ölçüde ulaşacağı oldukça belirsiz.


  [​IMG]
  [​IMG]


   
  Son düzenleme: 28 Ekim 2015