1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Arctic Cooling sürprizleri sürdüyor: GC Pro oyun konsolu


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Arctic Cooling sürprizleri sürdüyor: GC Pro oyun konsolu


  İsmini kaliteli soğutucu ve fanlarla duyuran Arctic Cooling, bu aralar birbirinden şaşırtıcı ürünlere imza atıyor. Pil ve kulaklık gibi asıl çalışma alanıyla alakasız ürünler duyuran firma, son olarak yine beklenmeyen bir hamle yaptı ve bu sefer de bir oyun konsolu duyurdu.

  Firmanın Arctic GC Pro adını verdiği ürün, dış tasarımıyla bariz şekilde Nintendo Wii'yi taklit etmekte. Ürünün teknik özellikleri net şekilde belli değil, ancak firma verdiği bilgilerde 32 bit bir 3D işlemcinin varlığından söz ediyor. Bunun dışında bir teknik detay belirtilmemiş. Konsolun ilginç bir özelliğiyse adaptör yerine pille de çalışabilmesi.

  TV'ye bağlanarak görüntü alınabilen Arctic GC Pro, belleğinde çeşitli türlerden 48 oyun ile geliyor. Bizim görebildiğimiz kadarıyla cihaza başka oyun eklemek mümkün değil. Kontrol içinse cihazın yanında toplam 3 tane kablosuz kontrolcü veriliyor. Bunlardan birisi gamepad denen tipte, diğer ikisiyse Nintendo Wii'deki hareket algılayıcı kontrolcüleri andırıyor. Ayrıca bu hareket algılayıcı kontrolcülerin içine takılabileceği tenis raketi, golf ve beyzbol sopaları gibi çeşitli plastik aksesuarlar da cihazla birlikte verilmekte.

  Arctic Cooling, 3 kontrolcü ve toplam 7 plastik aksesuarla birlikte ürünün fiyatının 58$ civarında olacağını belirtmiş.


  [​IMG]