son zamanlarda popüler olan bir oyun bu fakat extraloob da bölüm göremeyince şaşırdım , bölüm açabilirmisiniz ? ben elimden geldiği kadar oyuna rehberlik yapabilirim (bot, karakter yapılandırmaları vs..) lütfeeen :oops: :mrgreen:

Archlord'u BenX adlı filmde görmüştüm Eğer bölümü götürürüm diyorsan açalım bölümü.

Archlord online :oyun kesinlikle f2p (bedava).İçerisinde 3 farklı ırk barındırıyor , Human (mage, knight ,archer) , Orc (sorcerer, berserker,hunter) , Moon elf (Ranger, Elementalist) .. oyunda lvl sınırı bildiğim kadarıyla 99 , level atlamak çok zor değil fakat şuan yeni serverda (cyripus) süper bi exp eventi var .
SS'lar
orc binek
- Resim Silinmiş.
orc berserker
- Resim Silinmiş.

anlatılmaz izlenir :D trailera hastayım :D
http://www.youtube.com/watch?v=75Cidam1Xe4 (kesinlikle izlenmesi gereken(1)
http://www.youtube.com/watch?v=KaIR_26pXVg (buda devamı)

ben bölümü idare edebiceğime inanıyorum , 2 defa d.moderatörlük başvurusu yapmama rağmen kabul edilmedim :D gene bi başvuru yapayım :D belki bu sefer alırlar :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
şuan yok oyun içi ss bulabilirim ama. screen shot çektiğimde her biri 3 mb olduğundan dolayı pcde bulundurmuyorum çeksemde siliyorum yani :/

teşekkürler cyripusa beklerim :D guildimizde hazır :D oyunu indirmeye başla 1.5 gb . 5 saatte iner
bende bota birakıp paylaşım için hazırlık yapıyım :D

bu arada sen nasıl bişey açıcaksın ona göre bişeyler söyle senin için özel bi skill buildi hazırlayım (oyunda kesinlikle int str gibi şeylere vakit harcamamız istenmiyor lvl atlayınca otomatik olarak artıyor ben orc sorcererim ve karakterimden son derece memnunum süper aoe skilleri var . umarım orc olursun :D

BroCan demiş ki:
bu arada sen nasıl bişey açıcaksın ona göre bişeyler söyle senin için özel bi skill buildi hazırlayım (oyunda kesinlikle int str gibi şeylere vakit harcamamız istenmiyor lvl atlayınca otomatik olarak artıyor ben orc sorcererim ve karakterimden son derece memnunum süper aoe skilleri var . umarım orc olursun :D
Sro'daki nuker yada wizard tarzı birşeyler olurum. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle şu anda bu oyunu oynuyor daha önce başlamıştı oyuna, şimdi devam ediyor olması lazım akşam oyun hakkında konuştukta 5 karakter 40 farklı yapılandırma varmış ve birbirlerine geçişler dönüşler varmış muazzam bir oyuna benziyor oyun bence.

extraloob demiş ki:
screamadle şu anda bu oyunu oynuyor daha önce başlamıştı oyuna, şimdi devam ediyor olması lazım akşam oyun hakkında konuştukta 5 karakter 40 farklı yapılandırma varmış ve birbirlerine geçişler dönüşler varmış muazzam bir oyuna benziyor oyun bence.
screamadle oynuyorsa güzeldir zaten, bu arada onunda oynaması iyi oldu rehberim hazır. :P

Yukarı Alt