extraloobun bu oyunla ilgili başlıkları olması beni sevindirdi. . .

1) oyunda Lv sınırı kaç ??
2) son Lv lere yaklaştığımzda veya herhangi Lvde oyunda kasılmakta bşka birşey yapıbiliormuyuz eventler savaşlar vs.
3) son acılan serverin yanında neden pvp yazıor açılımı ney dikkati,mi çekti.?

4) sizce oyunda sıkılmadan kasılabilcek charlar (favori charlarınz neler yazarsanz sevinirim).

ilgi göst. cvp veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediorum

:roll: :roll: :roll: :roll:

sana özel mesajdan attim cevabi fakat merak eden arkadaşlar için tekrar yazayım .
1.oyunda lvl siniri yok çünkü 104 lvl felan kimseler var ..
2.oyunda yüksek lvl olduğunda bir çok şey seni bekliyor olucak; örnek veriyorum
serverda (sandığım Kadarıyla) yılda 1 kere çıkan bi boss keserek serverın archlordu (knighttaki serverın kralı gibi ) oLabilirsin . kale savaşlarına önderlik edebilirsin (bu çok zevklidir :D)
(Ben X i koruma eventında onu koruyanlardan biri olabilirsİn) ve birçok guild savaşında yer alabilirsin:
son olarakta
3.pvp yazmasının sebebi server yeni ve genelde pvp yapsinlar diye konulmuş bi sistem fakat gel gelelim serverin ileri gelen nooblari pk sistemiyle gündem yaptılar önüne gelen pk oluyor ne rahat bi bota bırakabiliyoruz nede normalde elle kasiyoruz oyüzden brumhart serverına geçtim

pm Zureka

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D

oyun gayet güzel skilleri para ile ogreniyorsun filan zevkli :)
silkroadın yerini alması dilegiyle :wink1: en azından sp sorunu olmuyor :) itemler Random
ÖneriLir ...

Takımı
Galatasaray
Oyun sistemi gayet hoş.Silkroad harici oyunların aksine görev temalı değil (kısmen) pot al kasmaya git item kolay bulunabiliyor ve fiyatları makul seviyede anlık item satma sistemi var silkroada yeni gelenden biraz daha ayrıntılısı var bu oyunda.Fakat düşük internet bağlantısında hemen lag yapabiliyor oyun o yüzden sistemin iyi olması gerekiyor bunların dışında gerçekten iyi bir oyun.

Yukarı Alt