1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Aranan kan bulundu


 1. shneZee

  shneZee rank8

  Kayıt:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci.
  Nihat, yıllardır lider oyuncu sıkıntısı çeken Beşiktaş´a ilaç gibi geldi. Altyapıdan yetişen yıldız futbolcu, uyarıları ve duruşuyla daha ilk günden herkesin büyük takdirini topladı.

  [​IMG]

  Beşiktaş’ta yıllardır sıkıntısı yaşanan lider oyuncu nihayet bulundu; Nihat Kahveci... Altyapıdan yetişen ve dönemin teknik direktörü John Benjamin Toshack tarafından A takıma alınan genç yetenek, daha sonra futboluyla İspanya’da zirve yapmıştı. Askerlik görevini yerine getiren ve takıma katılalı sadece iki gün olan Nihat, sanki hiç gitmemiş gibi... Çok değişmiş, doğrusu... Olgunlaşmış. Hatta yarı şaka, yarı ciddi kendine sorulan sorulara karşılık veriyor ve “Ben biliyorum, manşet arıyorsunuz ağzımdan... Ama artık 30 yaşındayım, yemezler” diyerek basıyor kahkahayı... Ama asıl değişim saha içinde gözleniyor... Nihat ilk idmana geldi, “Merhaba” deyip koşuya başladı. Ardından dar alandaki çift kale maçta yeleği sırtına geçirdi. Aaa o da ne! Sürekli konuşuyor. “Hadi arkadaşlar, ilerde basalım. Yavaş, ama temkinli çıkarsak etkili olur. Hadi Uğur oyunu çevir. Nobre araya gir şimdi...” Şaşırdık doğrusu... Şunu söylersek abartmış olmayız. Beşiktaş’ta artık iki hoca var. Biri kenardan idmanı yöneten Mustafa Denizli, diğeri ise saha içinde, tam her şeyin merkezindeki Nihat Kahveci. Nihat’ın bir başka öne çıkan yanı da Milli Takım...

  [​IMG]

  Artık iki hoca var!
  Beşiktaş’tan sürekli Milli Takıma giden tek oyuncu vardı; Gökhan Zan. O da elden kaçınca arkada kimse kalmadı. Nihat bir anlamda bu büyük boşluğu da doldurmuş oldu. Gerek bu yönüyle, gerekse daha ilk günden İspanya’daki tecrübelerini takım arkadaşlarıyla paylaşmasıyla, bir transferden öte çok şeyler ifade ettiği ortada. Şimdi eksik olan bir şey var. Burada da iş teknik heyet ile yönetime düşüyor; kaptanlık pazubandı... Denizli, Üzülmez ve Toraman’a ‘iade’ edeceğini deklare etti. İyi de etti. Ancak araya bir de Nihat’ı sıkıştırırsa kare tamamlanmış olur. Süper olur!
   
 2. Baha i

  Baha i rank8

  Kayıt:
  31 Ocak 2008
  Mesajlar:
  1.114
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ...
  Şehir:
  Africa
  Üzülmez ve toromanın takımda işi yok Vicdan okuluna cevirdiler beşiktaşı yollayın su adamları ya..
  Komutan NİHAT destekliyoruz :D FORzA BJK :D