NiGHTMaRe

Aileden
Tüm okullarda bugün itibariyle arakarneler dağıtıldı.Bakalım kim çalışkan :think:

ps.Resimleri spoiler içinde koyalım :beer:

Elektrik ve paket program hocası aynı.Sınıftan bir çocuk hocaya küfür edince hoca faturayı tüm sınıfa kesip soktu kazık soruları :lol:

NiGHTMaRe

Aileden
SweeTDeviL demiş ki:
btt benimde 85 sende programlama temellerini göremedim :lol:
Bizde o sorun var evet.Geçen sene btt içinde veriyorlarmış dersi hala yeni ders olarak açılmamış bende anlamadım birşey.Yazılıya girmiştik ama olsun kağıdımı kaybetmişti hoca zati :mrgreen:

ps.Soruları hocanın pcden çekmiştik zati 90- almam 8)

Limanerg demiş ki:
SweeTDeviL demiş ki:
Bizde o sorun var evet.Geçen sene btt içinde veriyorlarmış dersi hala yeni ders olarak açılmamış bende anlamadım birşey.Yazılıya girmiştik ama olsun kağıdımı kaybetmişti hoca zati :mrgreen:

ilginc bizde ayrıldı ve artık daha geniş çaplı görüyoruz o dersi zor gibi geliyor ama aslında mantık işi olduğu için temeli öğrendiğin zaman kolay teknik resimden çekeceğimiz var çok saçma bir ders resimden 60 aldım varmı böyle bir şey :mrgreen:

NiGHTMaRe

Aileden
SweeTDeviL demiş ki:
Limanerg demiş ki:
SweeTDeviL demiş ki:

ilginc bizde ayrıldı ve artık daha geniş çaplı görüyoruz o dersi zor gibi geliyor ama aslında mantık işi olduğu için temeli öğrendiğin zaman kolay teknik resimden çekeceğimiz var çok saçma bir ders resimden 60 aldım varmı böyle bir şey :mrgreen:
Bizde ayrı ders olarak görüyoruz ve ayrı sınav oluyoruz ama e-okul'a işlenmemiş demek istedim.

@SweetLord
İng geliştirmelisin bro.10 yıl sonra işe almayacaklar ing bilmeyenleri :curtain:

Yukarı Alt