Arkadaşımın inventorye dün bişey geldi...

Ne olduğunu bilmiyorum event itemi ama nedir bilen varmı ?

işte SS

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
HEhe saolasın anladım az bucuk okurken ne olduğunu bilmiodum tam oldu şimdi.Görevden değil.Oyuna girince bakmış inventoryde bu var.

Arkadaşımda var e bende neden yok ???

Jigsaw

Aileden
Traderlara özel. Herhalde güzel çok kervan falan çekmişsin ben de oyundan koptum ama öyle tahmin ediyorum okuduğuma göre.

bu sey bende de 3-5 kez cikti ya academy ile ilgili yada networkten cok alisveris yapmakla ilgili 3. sik aklima gelmiyo. ama yuksek ihtimalle academy ile ilgili idi zannedersem o zaman gelmisti bir kac tane. dedigim gibi yada network alisveris karsiligi bi oduldu.....

EnDZoNe

hayır o her serverda oluyo.. stall da belli bi seviye mal sattıgın zaman sana hediye olarak ver
iyo .. ben persiadayım bizim bi abiye ye de geldi ondan .. ama gunun 10 saati banko stallda kalır ...o yuzden stall işine onem veren lere geliyo bunlardann ..

aeq

rank8
aynından bana da geldi. elimdeki silahlara + basarken stall networkten tonlarca elixir almıştım ondan sonra gelmişti. stall network kullandığım için bir çeşit hediye sanırım.

B3R3LI demiş ki:
bu sey bende de 3-5 kez cikti ya academy ile ilgili yada networkten cok alisveris yapmakla ilgili 3. sik aklima gelmiyo. ama yuksek ihtimalle academy ile ilgili idi zannedersem o zaman gelmisti bir kac tane. dedigim gibi yada network alisveris karsiligi bi oduldu.....

kardes network alısverısı olsa bana olur delıgıbı element tablet .kıyafet alıyom Evil or Very Mad :lolmuch:

arkdaşlar bunu traderlere veya oyuna girince kasada falan bulamıyosun ben itemmi kırdım içinden çıktı nasıl lucky stone çıkıyosa buda öle içinden çıktı bana =)

exchange den atılamaz yere atmak imkansız kasaya konulabilir silk gibi bişiyde olabilir.ama item mall da bole bişiy yok.bende anlamadım Idea

Galiba event geliyo yeni sitede bole yazıyo anlamı ne bilen ???

Hello. This is Silkroad Online.

For celebration of Halloween, we have prepared a feast of an event for you.

Also, we will update some ltems relating pets.

We will try our best to provide our users with stable service.

Both of these will start on : 11/6/2007 Silkroad Standard Time.

güze lbişi de ansı geldi acaba bende silkle yapıla nalısveriş sonucudur diom

Yukarı Alt