Teknik direktör Luis Aragones'in dün izin verdiği futbolcular, bugün Samandıra Tesisleri'nde yaptıkları idmanda, çabukluk ve dayanıklılık çalışmasının ardından 3 gruba ayrılarak önce dar alanda, sonra da yarım sahada çift kale maç yaptı.

Sarı-lacivertlilerde, sakatlıkları geçen Selçuk, Tümer ve Ali, bugün takımla birlikte çalışmalara başladı.

Tedavileri devam eden Edu, Vederson ve Deivid ise takımdan ayrı kondisyon salonunda bir çalışma yaptı.

Fenerbahçe, yarın yapacağı antrenmanla Hacettepe maçı hazırlıklarına devam edecek.

selcuksahin_fb.jpg

Deivid ve Vederson'un sakatlıkları iyi olmamış .. :D Hele ki Deivid'inki ..

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Maserati demiş ki:
Deivid ve Vederson'un sakatlıkları iyi olmamış .. :D Hele ki Deivid'inki ..
Ben ne anladım o işten esas bana Deivid lazım selçuğu napıyım ben :mrgreen:

Bu transfer döneminde ben olsam Maldonado ve Selçuğu satar bomba bir ön libero alırdım ..Gerçekten Fenerbahçe bazen böyle hatalar yüzünden başarısız oluyor ki ben Fenerbahçe'liyim :mrgreen:

addIcFb

Aileden
Zaten denedk.Denemedik değil; Xabi Alonso,Senna Bunların birer örnekleri,Ama olmadı

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
addIcFb demiş ki:
Yooo Gayet iyi gerek yok Böylede olcak inşallah
Aynen sana katılıyorum sennanın gerçek yüzü ortaya çıktı onsuzda çok iyi gidebiliriz :thumbsup:

Hayır onsuz yapamıycağamızdan demedim onu alıcaz diye bekledik o vazgeçtiğinde zaten transfer dönemi kapanmak üzereydi. Biraz daha zaman olsa belki bir yıldız alabilirdik isim bilemem artık .

addIcFb

Aileden
Cant KiLL Me demiş ki:
Hayır onsuz yapamıycağamızdan demedim onu alıcaz diye bekledik o vazgeçtiğinde zaten transfer dönemi kapanmak üzereydi. Biraz daha zaman olsa belki bir yıldız alabilirdik isim bilemem artık .
Anladım canım zaten seni :muck:

addIcFb

Aileden
Torquel demiş ki:
Senna'yı geç adam bildiğin kullandı bizi.Aziz başkanın Appiah'ı elinde tutması lazımdı....olmadı
appiah öldü be :? O adam iyileşsede kendisini bulması çok zaman alır.Dünyada baktığımız zaman futbol yaşantısı bitmiş oyuncular hep sakatlık nedenidir.

addIcFb demiş ki:
Torquel demiş ki:
Senna'yı geç adam bildiğin kullandı bizi.Aziz başkanın Appiah'ı elinde tutması lazımdı....olmadı
appiah öldü be :? O adam iyileşsede kendisini bulması çok zaman alır.Dünyada baktığımız zaman futbol yaşantısı bitmiş oyuncular hep sakatlık nedenidir.
Geçen Ghana maçında Essien gitti bizimkine yol göründü,bi 70 dk çok güzel oynadı.Daha genç,İtalyan kluplere iyi bir paraya satabilirdik ama geçti artık.

Yukarı Alt