Journalist

Aileden
Teknik direktör Luis Aragones Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Keiv'le yapacağı maç öncesi basın karşısına çıktı! "Rakibe saygı duyarak taraftarımızın da desteğiyle elimizden geleni yapmak istiyoruz" diyen İspanyol teknik adam, rakibin kontratağa çok iyi çıktığını söyledi!
aragones_sampligi_basin.jpg

"Sadece Şampiyonlar Ligi'ni konuşmaya geldik. Bunun haricindeki sorulara cevap vermeyeceğiz. Şampiyonlar Ligi'nde zorlu takımlar var. Biz her zaman her takıma saygı göstererek çıkmışızdır sahaya. Biz bu maçta seyircilerimizn desteğiyle bu maçta ne şekilde olursa olsun ileriye doğru yol ve avantajlı bir skor alacağız. Ben oyuncularım hakkında bireysel bir değerlendirme yapmıyorum. Belki bir oyuncu en iyi performasnı sergiler diye düşünebiliriz. Benim her zaman tek düşüncem benim takımım ve sahada göstereceği mücadele. Rakibi ele alırsak, kontratağa çok iyi çıkıyorlar bizim presi nerede ve ne zaman yapacağımızı çok iyi bilmemiz gerekiyor. Sakatların durumu hala devam ediyor. Edu ve Deivid topla çalışmalara başladı. Semih son maçta 15 dakika oynayabildi ama idmanda şanssız bir şekilde sakatlandı ve aramızda değil maalesef. Sizlere kim oynayacak ya da oynamayacak diye yorum yapmayacağım. Lig ya da Şampiyonlar Ligi bir ayrım taşımıyor kazanma ritmimiz açısından. Şampiyonlar Ligi'nin motivasyonu farklıdır tabi. Rakibe saygı duyarak taraftarımızın da desteğiyle elimizden geleni yapmak istiyoruz. Sadece bize karşı uzun oynayan rakiplere karşı dönen topları almakta zorlanıyoruz ama bu bizim takımın defans anlamında zorlandığını göstermez. Bizim şu anda 5 maçta 6 puanımız ve çok sakatımız var. Geçen sene 5 maçta 8 puanımız vardı ve sakatımız yoktu"

Bu arada, basın toplantısında yer alan Alex'e, bir gazetecinin, ''Dinamo Kiev maçı basında son şans olarak değerlendiriliyor. Takımda nasıl bir psikoloji var'' şeklinde soru sorması üzerine araya giren Aragones, ''Biz burada sadece Şampiyonlar Ligi'ni konuşmak istiyoruz'' diyerek bu soruya tepki gösterdi.

Aragones, daha sonra basın toplantısında bir bayan gazetecinin kendisine sorduğu Şampiyonlar Ligi dışındaki bir soruyu cevaplarken, bayan olduğu için soruyu cevapladığını söyledi.

addIcFb

Aileden
Tam ben açıodum sen açmışsın..evet gayet açık ve net konuşmuş inşallah yeneriz

Yukarı Alt