Buna buz pateni diyorum araba dönmüyor adeta buz pateni gibi kayıyor çocuk harcanıyor arkadaş ya f1 plotu bildiğin.Daha ne yapılır bi arabayla ters gitmediği kalmış bir :D

Ps:Tabiki bunların yapılması doğru şeyler değil bir sürü kişiyi tehlikeye atıyor ama böyle süreni görünce ben arabamı sürüyorum diyor insan kendine.

Not:Argo içerir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Gerek var mi boyle surmeye E-5'te? Surdun ne gecti eline? Milyon tane insan var o trafikte bu kadar dusuncesiz sacma insanlar yuzunden kac tane masum can gidiyor her gun.

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Gerek var mi boyle surmeye E-5'te? Surdun ne gecti eline? Milyon tane insan var o trafikte bu kadar dusuncesiz sacma insanlar yuzunden kac tane masum can gidiyor her gun.
zaten belirttim yaptığı doğru değil haklısın.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Triptonic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Triptonic demiş ki:
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
zaten belirttim yaptığı doğru değil haklısın.
Sana degil ki hacim benim lafim :beer: Madem araniyorsun bok yoluna gideceksin git bos yolda kendi kendine git.

eski bi video bu hatta haberlere falan çıkmıştı transit bomba ama :D bir de s2k diye bi gerçek var ki sesini en çok beğendiğim otomobil v6 v8 v12 hepsi yalan benim gözümde :D

s2k :kalp: 4 silindirde 240 beygirin gücü vtec açtığındaki ses mükemmel , hayalimdeki araba pray:

video yu izlemiyorum ama ses`i dinliyorum :D

şu sese bakın abi :D

bu arada s2k litre başına en çok hp düşen araç yani o rekor elindeydi ama hala öyle mi onu bilmiyorum

Bu mesaj Maddy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Maddy demiş ki:

şu sese bakın abi :D

bu arada s2k litre başına en çok hp düşen araç yani o rekor elindeydi ama hala öyle mi onu bilmiyorum
rx8=1310 cc 240 bg 8)

Yukarı Alt