Babam arabayı değiştireceğini söyledi ve hemen alacağım dedi durduk düşündük markaya dikkat eden biridir.Neyse işte konuştuk fln filan en son 2 arabada kaldık.

1-Mercedes 250 Cdı

Özellikler:
1) 0-100 km:7 sn
2)Azami hız: 240
3)Yakıt tüketimi 5:6 civarı
4)Fiyat aksesuarla:135.000 TL
İşte buda resmi:

2-Bmw 320d

Özellikler:

1) 0-100km:7,5sn
2)Azami hız:233
3)Yakıt Tüketimi:5
4)Fiyat aksesuarla 90.000 TL

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
trafik kazalarına bak kaza yapan araçlar hep Mercedes oluyor bu yüzden nefret ediyorum BMW her zaman candır lakin diesel almanızı da tavsiye etmem alın benzinli takılın güzel güzel.

hocam mercedes cok pahalı bence BMW daha ii hem daha az yakıor hem daha güzel duruyor

Benim tercihim BMW 3,20 den yana olurdu.Mercedes nedense hiçbir zaman çekici gelmemiştir bana.
Baban yarış ya da hız hastası değilse, sokağa atacak parası da çok değilse bence BMW tercih etmelidir.

PS: aradaki fiyat farkı gözüme çarptı. Aradaki farkla sana bi off-road jeep ya da sıfır citroén C4 bile alınır.

EliteTurk

Aileden
Kesinlikle Bmw derim arkadaşın vardı yolda akıyor diyiceksin seni yolda akmasımı etkiliyor tabiki hayır kaportanın içi değil dışı etkiliyor. 8)

extraloob demiş ki:
trafik kazalarına bak kaza yapan araçlar hep Mercedes oluyor bu yüzden nefret ediyorum BMW her zaman candır lakin diesel almanızı da tavsiye etmem alın benzinli takılın güzel güzel.
Ben zaten bmw den yanayım babam biraz mercedes den yana ve dayanıklı eskimez sürüşü kolay diye mercedes diyor ve benzinli alsak uuu baya yakar ya babam arabam oldumu boyuna gezerim onla der o yüzden yakıt tüketimine bakar yoksa daha çok yakan daha güzel arabalar vardır tabiki ama dizel ya da max 5-6 litre yakması şart babama göre.Yorumun için teşekkür ederim :kalp:

Xanthos demiş ki:
Benim tercihim BMW 3,20 den yana olurdu.Mercedes nedense hiçbir zaman çekici gelmemiştir bana.
Baban yarış ya da hız hastası değilse, sokağa atacak parası da çok değilse bence BMW tercih etmelidir.

PS: aradaki fiyat farkı gözüme çarptı. Aradaki farkla sana bi off-road jeep ya da sıfır citroén C4 bile alınır.
Yorumun için teşekkür ederim abi :buddha:
Aynen bende senin gibi düşünüyorum tip olarak bence bmw nin mercedes den aşagı yanı yok ama marka dersen mercedes,konfor dersen mercedes yani araba camiasında bir laf vardır "Bir araba vardır.Bir de Mercedes vardır." derler.Ve alacaksak tam o resimdeki renginden alacaz bmw nin bence çok güzel olur öyle 2 sininde artı eksileri var gönlüm bmw den yana ama bakalım son söz babamın :P

Bu arada zaten bu haftas sonu 2 sininde TestDrive ına gideceğiz 2 sinide sürecek babam ondan sonra son sözü söyler bakallım 1 2 foto çekerim ordan :P

mercedes pahalı gözüküyor ama malzeme kalitesiyle ve işçiliğiyle yedek parçasıyla bmw ye 10 çeker.Şuan bakınca bmw daha güzel görünüyor tasarımıyla fakat emin ol mercedesi 10 sene daha fazla kullanırsın.Gerçekten parçaları kaliteli ve kolay kolay bozulmaz.

Benim tanıdığımın eski bi mercedesi var 70-80 model arası yemin ederim benzin tüketimi hariç yeni çkan dacia loganlardan daha sağlam
özetle:Paraya kıyın xD yardırın gitsin.

Yukarı Alt