Brooklyn

Buralıyım
Geçtiğimiz günlerde arabada bulunan cesedin sırrı çözüldü. Genç adam otomobilindi seviştiği sırada öldürülmüş.

Çorum’un Sungurlu İlçesi’nde 37 yaşındaki Bayram Bazna, otomobilinin içerisinde sevgilisi 32 yaşındaki Nejla Ş. ile sevişirken av tüfeği ile vurularak öldürüldü.

Olay geçen pazartesi günü meydana geldi. Sungurlu İlçesi’nde kamyon şoförlüğü yapan evli Bayram Bazna, dolaşacağını söyleyerek 19 SK 553 plakalı otomobiliyle evden ayrıldı.

Bayram Bazna bir daha eve dönmeyince eşi 35 yaşındaki Cemile Bazna jandarmaya giderek kayıp başvurusunda bulundu. Soruşturma başlatan ekipler, Yenidoğan Köyü yakınlarındaki yol kenarında terk edilmiş bir otomobil buldu.

SEVİŞİRKEN İNFAZ EDİLDİ

Aracın içinde de yarı çıplak bir erkek cesedine rastladı. Yapılan incelemede cesedin Bayram Bazna'ya ait olduğu saptandı. Soruşturmayı derinleştiren jandarma, Bazna’nın Nejla Ş. ile ilişkisi olduğunu belirledi. Bunun üzerine dün genç kadın gözaltına alındı. Genç kadın ifadesinde, “Bayram ile uzun süredir ilişkimiz vardı. Olay günü de otomobilde sevişiyorduk. Bu sırada tanımadığım 3- 4 kişi gelerek otomobil içerisinde Bayram’ı av tüfeği ile vurdu. Bir anda şoka girip neye uğradığımı şaşırdım. Onu vuranları daha önce hiç görmedim, tanımıyorum. Beni de yanlarına alarak bölgeden uzaklaştırdılar. Sonra bir yerde bıraktılar” dedi.

Genç kadının evinde yapılan incelemede ise, olay günü üzerinde bulunan ve Bayram Bazna’ya ait kan lekeleri olan gömlek ele geçirildi. Nejla Ş. ifadesinin ardından çıkartıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. Bayram Bazna’yı vuranların yakalanması için soruşturma başlatıldı.

Yukarı Alt