Merhaba beyler, 20.000-25.000 tl arası bir araba ariyorum, aklimdaki secenekler seat toledo, golf , polo , (malum öğrenciyim bu kadar tirtiklayabiliyorum, ha birde yakiti az yakan cinsten ariyorum mümkünse:-)

Takımı
Besiktas
Ben senin yerinde olsam golf alırdım o bütçe ile ama kendini biraz daha sıkıp hoşuna gidiyorsa audi a3 al koyu kırmızı
Ps:Polis olursam eğer yapacağım ilk iş o arabayı almak :P pray:

Takımı
Besiktas
Az yaksın diyorsan eğer ama polo al kuzenimde 1.3 benzinlisi var tüp taktırınca karlı oluyor.
Dizel'ide fena değil onuda araştır

bende helikopter var gerçi çok yakıyo ama :D şaka maka bende golf öneririm rahat arabadır poloda güzel gerçi ama onlarında 2011-2012 kasaları şık duruyo ve doğal olarak bütçeni aşıyor. Ama biraz araştırırsan ucuzada bulabilirsin

Takımı
Besiktas
O saydığın arabalar arasındaki en kaliteli araba Golf o çok başka bir arabadır :)
ps:Biraz daha ekleyim benim seneye alacağım volvo c30 tavsiye ederim :D

Takımı
Besiktas
Aphrodite demiş ki:
bende helikopter var gerçi çok yakıyo ama :D şaka maka bende golf öneririm rahat arabadır poloda güzel gerçi ama onlarında 2011-2012 kasaları şık duruyo ve doğal olarak bütçeni aşıyor. Ama biraz araştırırsan ucuzada bulabilirsin
Aynı dertten yanıyoruz benim özel jetimde çok mazot yakıyor ama katlanacaz makara: 2011-2012 polo 2.eli benzinliyi 27-30 arası bulabilirsin :nod:

2009-2010 polo suan ağır basıyor 27 -28 bin arası bulabilirim sanırım. 1.2 benzinli 25-30 kr. yakıyor imiş ideal gibi.
Ay sonuna kadar vaktim var 1. Sırayı polo aldı, golfun yeni kasası guzel fakat bütçemi aşıyor.

Triptonic demiş ki:
Collapse demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Getz benzinli var bende, fazlaca rahat araba
rüzgarda şerit değiştiren bir araba :mrgreen:
ahaha :mrgreen: :buddha:

Ps:Bütçe şöyle en azından 70k+ olsaydı yardım edebilirdim de bro bu aralıktaki arabalardan çok anlamam malesef eekd1
Teşekkür ederim, 70k+ bütçe olsa tek seçenek aklimda var.

frityus demiş ki:
Hacım ortada terbiyesiz bir durum var da ben mi göremedim? Arkadaş belki 70bin üzeri araçlarla çok alakalı çok yakından takip ediyor olabilir. Ben burda polemik yapacak birşey göremiyorum.

Takımı
Besiktas
Collapse demiş ki:
frityus demiş ki:
Hacım ortada terbiyesiz bir durum var da ben mi göremedim? Arkadaş belki 70bin üzeri araçlarla çok alakalı çok yakından takip ediyor olabilir. Ben burda polemik yapacak birşey göremiyorum.
Zaten bende şakasına yazmıştımda anlayan yok

Takımı
Besiktas
Collapse demiş ki:
frityus demiş ki:

__enes__ demiş ki:
2009-2010 polo suan ağır basıyor 27 -28 bin arası bulabilirim sanırım. 1.2 benzinli 25-30 kr. yakıyor imiş ideal gibi.
Ay sonuna kadar vaktim 1. Sırayı polo aldı, golfun yeni kasası guzel fakat bütçemi aşıyor.

Triptonic demiş ki:
Collapse demiş ki:
rüzgarda şerit değiştiren bir araba :mrgreen:
ahaha :mrgreen: :buddha:

Ps:Bütçe şöyle en azından 70k+ olsaydı yardım edebilirdim de bro bu aralıktaki arabalardan çok anlamam malesef eekd1
Teşekkür ederim! 70k+ bütçe olsa tek seçenek aklimda var.
hayır mesajımı yanlış anlama artniyetsiz yazdım 70k üstü arabaları yani bmw 1.16 ve merso A serisi diyim kısaca ve üstünü çok iyi bildiğim için dedim bu aralıktakileri bilmediğimi söyledim yani benden daha iyi bilenler vardır bu aralığı o yüzden yorum yapmak istemedim.Ama şunu diyebilirim 2010 1.6 tdi(dizel) polo sana uygun gider sanırım :beer:

Takımı
Besiktas
frityus demiş ki:
Collapse demiş ki:
frityus demiş ki:
şaka yapınca kenara bi yere smile koy be hacım :D

Yukarı Alt