1 hafta sonra ehliyet alıyorum araba hazır müzik sistemi olarak ne önerirsiniz değiştirmeyi düşünüyorum güzel bir şey olsun ama çok aşırı fiyatlı da istemiyorum.Teşekkürler :beer:

Burdan önermekle olmaz git bi tesisatçıya ya da media markta dinleyerek al bence :) Ama en az 500 tl gözden çıkarman gerekir.

bir çavo daha trafiğe çıkıyor desene -.- yüksek sesle arabesk dinlersin artık yada herhangi bir müzik -.-

SubDue demiş ki:
bir çavo daha trafiğe çıkıyor desene -.- yüksek sesle arabesk dinlersin artık yada herhangi bir müzik -.-
yok sen dinlersin onu ben anlamam ondan cicioe2

Çavolarla da takılırsın :headbang:

Takımı
Seçiniz...
SubDue demiş ki:
Ebru Gündeş-13,5 albümünün tamamı
Baha'nın tüm şarkıları ve yabancı hit şarkılar okul çıkışı açık oluyor çünkü yol geçmiyor başka türlü kopmadan :D

arabaya ses sisteminin bağlanmasının mantığını ben bir türlü çözemedim :D

Arabada ses sistemi ayri bi zevktir. Evde 100watt rms bi sistemi calistiramazsin cam cerceve yere iner. Dahasi mustakil bi evin olmali. Buda zor gerceklese cek bi is. Bu yuzden en kolay yol arabaya baglamak... 1 sene kadar oto tesisat isi yaptim ve o tesisatlardaki bass i heryerde duyamazsiniz.. Dukkanin icine kurmustum bi tane bi 2 tane 20 amper switch mode adaptorle beslemistik ses yariya kadar aciliyodu anca ama butun malzemeler raflarda dans ediyodu mukemmel bisey :)

Bu seste 3 boyut gibi bisey duyuyosun goruyosun gucu hissediyosun :)

Yukarı Alt