Birkaçınızla paylamış olabilirim zaten. :) Araba bir aydır bende, sigorta ruhsat benim üzerime.

Üniversiteyi kazanmamın ödülü olarak ailemin hediyesi.

Ankara'dakilerle gezeriz artık. whiteangel

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hayırlı olsun hacım , büyük bir 206 fanı olarak 307 pek beğenmezdim ama senin ki gayet kaliteli gözüküyor.Ben de uzun zamandır araç bakıyorum bir türlü karar veremedim.Sen kaçtan aldın , üretim yılı , ikinci el mi sıfır mı ?

Hayırlı olsun :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İkinci el. 2004 üretim yılı, 90.000km 27bine aldım. Fiyat performansı gayet iyi, 2.0 motor, 140 hp, otomatik, deri koltuk, koltuk ısıtıcısı, yağmur, karanlık sensörü, kalkış desteği vb vb.

Ehliyet yeni ne de olsa, biraz da öğrenmek için fazla pahalı bir şey istemedim. Hani olmuşken de neden güzel bir şey olmasın..

Tek sıkıntım şu an 9.3 lt/100km.. :mrgreen:

Yani 10 yaşında araba ama arabada yok yok. En dolu paketi zaten. :)

Takımı
Galatasaray
Hayırlı olsun, istanbula da bekleriz artık

9.3lt/100km'de sıkıntımı canım tüp taktırırsın :P

Tekeri yamukmu onun ? hayırlı olsun hacım :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hacı hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın umarım :beer: 308cc bakıyordum ben de, sonra Mercedes'e doğru çeldiler aklımı :D
Hızlanma, yol tutuş ve en önemli sorum 100ün üstüne çıktığın zaman dışarıdan ses gelme durumu nasıl? Peugeot'ların cc modellerinde hardtopın ses ve su geçirdiğine dair çok olumsuz yorum okumuştum

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Hacı hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın umarım :beer: 308cc bakıyordum ben de, sonra Mercedes'e doğru çeldiler aklımı :D
Hızlanma, yol tutuş ve en önemli sorum 100ün üstüne çıktığın zaman dışarıdan ses gelme durumu nasıl? Peugeot'ların cc modellerinde hardtopın ses ve su geçirdiğine dair çok olumsuz yorum okumuştum
Su geçirme kesinlikle yok, arabayı çok yıkatıyorum zaten, ama tabii ki camlar çitasız olduğu için kapıyı açıp kapatırken birkaç damla giriyor içeri.

Ses konusunda da. (: Ama tabii ki ses sorunu istemiyorsan zaten cabrio araba almayacaksın, ya da soft top alacaksın, dışarının sesi gelmiyor ama kasislerde gıcırtı geliyor bazen.

Pejo arabaların 207 fanıyım bende hocam, bu aracı biliyordum ama açıkcası hoşlanmadığım bi tip kasası uzun önü kısa olduğu için,
ve çok yakıyor diye biliyordum bayada yakıyormuş zaten. hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle.
nasip bizlere olmayanlara :)

Dip not ;
Honda Civic Vitec,Honda s2000,Volvo v40 Hayranıyım.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Su geçirme kesinlikle yok, arabayı çok yıkatıyorum zaten, ama tabii ki camlar çitasız olduğu için kapıyı açıp kapatırken birkaç damla giriyor içeri.

Ses konusunda da. (: Ama tabii ki ses sorunu istemiyorsan zaten cabrio araba almayacaksın, ya da soft top alacaksın, dışarının sesi gelmiyor ama kasislerde gıcırtı geliyor bazen.
Teşekkür ettim. Sadece yorumlardan okuduğum kadarı ile biliyordum 1. dereceden kullanan birine sorma fırsatım olmamıştı hiç. :muck:

Bu mesaj Always rumuzlu uyeden alinti yapildi
Always demiş ki:
Pejo arabaların 207 fanıyım bende hocam, bu aracı biliyordum ama açıkcası hoşlanmadığım bi tip kasası uzun önü kısa olduğu için,
ve çok yakıyor diye biliyordum bayada yakıyormuş zaten. hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle.

Dip not ;
eski arabamız hondaydı honda sevmem sevmedim, ama s2k candır hastasıyım :buddha:

Janizaro

Bilgiliyim
hayırlı olsun :) benzin işi pejolarda sıkıntıdır.Dikkat li ol bende de 2.0 vardı şehir için de bazen o 11 12 litreyi bulabiliyor ama eğer aracın dizel ise max 10.5 görür kullanımına bağlı ama gençsin araba spor ben pek yavaş kullanacağını düşünmüyorum :)

Bu mesaj Always rumuzlu uyeden alinti yapildi
Always demiş ki:

Dip not ;
S40 la s2k çok zıt arabalar değil mi? :D

Ayrıca spor araba alıp 9litre yakmasını istemiyorsunuz ama binlik bir motor 11litre yakıyor motorcular ne yapsın? :D

Yukarı Alt