Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Appiah İstanbul'da

Fenerbahçemiz ile FIFA'lık olan Ganalı futbolcumuz Stephan Appiah, özel işleri nedeniyle günübirlik İstanbul ziyareti yaptı. İstanbul'dan ayrılmadan önce açıklamalarda bulunan Ganalı futbolcumuz Appiah, Fenerbahçe yönetiminden kimseyle görüşmediğini, artık her iki tarafın da FIFA'nın vereceği kararı beklediğini söyledi. Sakatlığı nedeniyle 7 ay sahalardan uzak kaldığını, ama bu zaman içerisinde tedavisini tamamlayarak antrenmanlar yaptığını söyleyen Appiah, "Sakatlığım hızla düzeliyor, artık sağlıklıyım. Hiçbir hayati tehlikem bulunmuyor. En kısa sürede sahalara dönmek istiyorum" dedi.

'Parasını alıp, kaçtı' şeklinde gazetelerde çıkan haberlere tepki gösteren Appiah, "Parasını alıp kaçtı diyenler şimdi ne diyecek, İstanbul'dayım ve yine geleceğim. Bankadan 800 bin Euro alarak gittiğimi yazdılar, o kadar parayı cebime nasıl sığdırabilirim" dedi.

Fenerbahçe taraftarımızın her zaman kalbinde ayrı bir yeri olduğunu ve kendi web sitesi olan http://www.stepapp.com adlı siteye binlerce Fenerbahçe taraftarımızın gönderdiği sevgi dolu mesajlar karşısında çok mutlu olduğunu belirten Appiah, "Hala Fenerbahçe taraftarlarının gönlünde olmak çok güzel bir duygu. Onları dünyanın neresinde olursam olayım hiçbir zaman unutamam" diye konuştu. Appiah, Fenerbahçemize Macaristan'ın MTK Budapeşte takımıyla oynayacağı Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme maçında başarılar diledi.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

O.o

rank8
hoca maldonadoyu almamış kadroya tek umidim apiiah inş. o eski formuna doner yoksa bizim orta saha çok zorlanır defansif olarak zayıf kalır zaten defans blogu çok hata yapıyo bizim için hiç iyi olmaz inş. Appiah ilk yıllarına doner

Yukarı Alt