joysro

zeneth
Kayıt
4 Ekim 2009
Mesajlar
10
Beğeniler
0
Merhabalar,


Üzülerek belirtmemiz gerekir ki 120 Cap malesef askıya alındı. Sebebi 25 gündür yaptığımız reklamlar ve beta sürecindeki etkileşimi ve sistemimize kayıt olan sayısı baz alındığından oyunumuz açılışında çok düşük oyuncu ile başlayacaktı. Bununla birlikte en fazla 2 ay sonra oyuncu yetersizliği ve oyuncu olmaması durumunda sizlerde oyunu bırakıp gidecektiniz. Diğer serverler gibi farklı bir isim altında server açıp veya aç-kapat damgası yiyen bir Aphel online olmak istemiyoruz. Piyasada yüzlerce server açılıp kapanıyor. Biz oyunumuzda kimseye hiçbir pay vermedik reklamlar haricinde herhangi bir guild vs. kimselerle anlaşma yapmadık.
Aphel online olarak gerçekten 120 cap için alt yapısal olarak 6 ay sıkılmadan eğlenebileceğiniz, çalışan ve çalışmayan kitleyi kazanabileceğimiz, diğer caplerinde burada eğlenebileceği bir alt yapı hazırladık.


Fakat istediğimiz ilgiyi bir türlü göremedik. Her şeyi denedik ama istediğimiz kitleye ulaşamadık.(05.06.2020) Şuan oyunu açtıktan 1 ay sonra sizler de oyunu bırakıp gidecektiniz. Sistemimizden ve yaptığımız hatalardan dolayı oyunu bırakacağınızı düşünmüyoruz. Oluşabilecek her sorunun üstesinden gelecek bilgiye sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz. Açıldıktan sonra server de harcayacağınız zamanın ve emeğin
boşa gitmemesi için 120 cap askıya alınmıştır. Biz bu kararı alırken gerçekten üzülerek aldığımızı da belirtmek istiyoruz.
Aphel Online ismiyle bu piyasada sürekli güven,eğlence ve bugsuz bir server olarak hatırlanmasını ve
açılan her serverların kalıcı olduğunu sizlere aşılamakta istiyoruz.
Aphel ismini duyduktan sonra içinizde bu servere dair herhangi bir olumsuz düşüncenin oluşmaması için bu kararı sizlere üzülerek açıklamak zorundayız.
Yeni bir proje ile sizlerle tekrar birlikte olacağız. Beta da yer alan bütün oyuncularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Bu durum içinde ayrı ayrı hepinizden özür dileriz.
İstediğiniz Soruları cevaplamaya hazırız. Sorduğunuz bütün soruların hepsi Discord
üzerinden cevaplanacaktır.

 
Son düzenleme:
Kayıt
4 Ekim 2009
Mesajlar
10
Beğeniler
0
Download Linkleri Siteler aktif olmuştur. Betamız bugün saat 20:00 'da açılacaktır. Baghdat Dungeon ve Diğer özelliklerimizi deneyimlemek için sizi beta gününe davet ediyorum. Beta 5 Gün sürecektir. Şimdiden Teşekkür ederiz
 
Yukarı Alt