Apc(mid herosuna) hangi spelli alıyorsunuz?

• -Heal

Votes: 1 20,0%
  • -Ignite

Votes: 4 80,0%
  • -Exhaust

Votes: 0 0,0%
  • -Barrier

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    5
Yeni update den sonra artık heal almaya başladım ignite saçma oluyor cunku adam heal alınca.

Takımı
Seçiniz...
Oynadığım şampiyona ve rakibe göre değiştiriyorum örneğin karşımda ani hasar veren şampiyonlar varsa yada mobil değilsem ve karşımdaki beni yavaşlatıp kitleyen bir şampiyonsa gank yediğimde riske girmemek için sıçra + şifa eğer mobil özelliklerim varsa ve hasarıma güveniyorsam sıçra + tutuştur.

Takımı
Galatasaray
nidalee oynuyorsan heal alırsın leblanc zed gibi bir şey oynuyorsan ignite alırsın kassadin atıyorum ryze oynuyorsan tp alırsın değişir saçma bir anket olmuş...

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
nidalee oynuyorsan heal alırsın leblanc zed gibi bir şey oynuyorsan ignite alırsın kassadin atıyorum ryze oynuyorsan tp alırsın değişir saçma bir anket olmuş...
Burda sormak istediğim şey zaten artık ignite ın useless olup olmadığıydı. Heal ignite dan çok can vermiyor mu? Adam ignite atınca heal basın canınız artsın ayrıca adam yakalamak ve kaçmak için de az da olsa faydası var 2 saniyelik hızlanmayla ve takıma faydası var hepsinden önemlisi ben kayle oynuyorum ve artık heal almaya başladım cd sorunu olan ve comboda bitirmek zorunda olanlar bence almalı sadece.

Takımı
Galatasaray
ignite sonuçta kill almak için hala en iyi spell.

Yukarı Alt