darkonder

Öğretiyorum
KingGlavie sen ne biçim bi insansın ulan sen demedın kasıyoz senı sonra kasmayı bırakınca tafra yapıyon sen nasıl turksun dıyon senın yaptıgın ne oyunda hıc bır turlu yardım bekleme benden karsımada cıkr jor war da ve cape ıle

sky1 demiş ki:
Orda Benim Maymun oLsa Görürdünüz siz hehhe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
muahahah :D

darkonder demiş ki:
KingGlavie sen ne biçim bi insansın ulan sen demedın kasıyoz senı sonra kasmayı bırakınca tafra yapıyon sen nasıl turksun dıyon senın yaptıgın ne oyunda hıc bır turlu yardım bekleme benden karsımada cıkr jor war da ve cape ıle
siz adammısınız lan..ben tüm Türklere selam hayırlı kasmalar kardeşlerim diye global atıyom siz ana avrat kayıosunuz yazık be..zamanı gelicek capeyle alayınızı.. tövbe tövbe(sry all)zamanı bekle..

darkonder

Öğretiyorum
oglum sen buyu tmm mı sonra gel karsıma sen yukselene kadar ben 90 olurum setımı yaparım o zaman karsılarız ama sen oyundan sıkılıp bırakmazsan senı ne oldugunu bılıyoz ve ıls sen kufur etmeye basladın oyunda serkanna sorabılırsın benım nasıl bırısı oldugumu canım tmm mı hadi bye

TwiLighT demiş ki:
Hayırlı olsun canım size sos düştükten 1 saat sonra bana da düştü guildde şans var :)
aynen bak buna kesin garanti %1000 verebilirim

bana büyü de gel diyen bebeye bak..13 yaşından büyükse adam değilim..

Dikkat edin ben böyle aradaşa vercektim 100k kenarda maymunlar kaptı bide kapanın sahibi bekliyo bidaha atarmı die ne ayılar var yaw :D

Yukarı Alt