1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Antrenmanda feci sakatlık!

1. Aristotales

Aristotales rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Bundesliga ekiplerinden St. Pauli'nin Alman futbolcusu Carsten Rothenbach, antrenmanda kötü bir sakatlık geçirdi.

Antrenmanda korkunç sakatlık!.. Bundesliga'nın yeni ekiplerinden St. Pauli'nin dün gerçekleştirilen antrenmanında talihsiz bir sakatlık yaşandı.

Alman ekibinin çalışmasında Carsten Rothenbach, Moritz Volz'le girdiği ikili mücadele sırasında yerde kalırken; 30 yaşındaki futbolcunun bacağında 20 santimlik bir kesik oluştu.

Acilen hastaneye kaldırılan ve bacağında kesik oluşan bölgeye dikiş atılan Alman futbolcunun, en az 3 hafta forma giyemeyeceği bildirildi.

2. Xanthos

Xanthos rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Zir.Müh.
    yuh... antrenmanda ne tür krampon giyiyor bunlar ya da çimlere hiç mi bakım yapan yok,arasında taş mı cam mı var diye bakan yok summer5:

3. Avasin

Avasin Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    biz krampon alırken altına çivi çaktırıyorduk erimesin diye :d onlarda öyle yapıyolardır kesin abicim :d

4. Xanthos

Xanthos rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Zir.Müh.
    ben de amatör futbolculuk yaptım. bilirim bu işleri. Zaten mesajımda da bunu ima ettim. Antrenmanda dikkatli olmak gerek. Sonuçta karşındaki düşman ya da rakip değil,takım arkadaşın