Selam Dostlar... :popcorn:
En son media PK.2 dosyasını yüklememe rağmen aynı sorunla karşılaşıyorum dostlar...
Antivirüsüm gördüğünüz üzre NOD32.. Setup yaparken hata veriyor, ignore diyorum. Daha sonra bi' temp dosyasını virüs sayıyor, restore ediyorum. Dosya full. Herşeyiyle. Ancak hala bu hatayı alıyorum. Açıkçası NOD32 canımdan bezdirdi beni..
1 sene oldu format attıralı. Ben NOD32 Yükletmiştim. Lisansı bitti. Bazı arkadaşlar (forumdan) genllikle antivirüsü uninstall et sonra da yeniden yükle diyor. Ama CD si bende değil. Lütfen allahaşkına bir yardımcı olun kafayı üşütcem ya...
Alın işte bu hata:

- Resim Silinmiş.

En kısa zamanda mümkünse düzgün ecsro dosyası olanlar bu başlığa upload etsin, üşenmesin, biz bir aileyiz... Lütfen... Gerekirse PM atın...
Sağlıcakla kalınız...
DeAdLy_KaTaNa

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Öncelikle bu hatayı zaten antivirüs sayesinde aldığımızı herkez biliyor Karantina dosyasının içindeki client i sağ tıklayıp geri yükle dersen düzelebilir
Bende nod32 kullanıyorum ama sanırım seninki lisanslı olmadığı için otomatik güncellemiyor işte bu yüzden clienti virüs olarak okuyor anlıycan nod32 yi kapat oyunu tekrar yükle düzelir

NOD32 Yi tam olarak nası kapıyabiliriz? Mesela setupdan önce Smart Security den open window yapıyorum Görev Yöneticisinden işlemi sonlandırıyorum yine aynı hata oluyordu. Yani tam olarak nasıl devredışı bırakıp kapayabiliriz?

Arkadaşlar Nod32 yi sildim oyun takır takır çalşıyor. Ama şimdi bende NOD32 Cdsi de yok indirirken de ID PW gibisinde bişiler istio.... Durum wahim yine siz download linki verin yada sizdeki dosyayı upload edin. Nolur..

Yukarı Alt