System of a Down" Nedir?

• Dünyaca ünlü Ermeni Heavy Metal grubu System Of A Down'ın ‘Holy Mountains' şarkısına çekilen klipte Türkiye'ye ve Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretler yağdırdı. Grup, kurulduğu günden bu yana müzikleri kadar çok Türk karşıtlığıyla ön plana çıkıyordu. Klipte baştan sona Türkler'e hakaret edilirken Atatürk'ün fotoğrafının altına" Ermeni Soykırımı'nın sorumlularından" diye yazıldı. Bir başka karede de Atatürk'ün resmi ekrandayken solistin "Katil" ve "Yalancı" sözlerini söylediği görüldü. Klipte Enver Paşa, Talat Paşa, Sultan Abdülhamid, Cemal Paşa'ya da "katil" denildi. Klibin "Holy Mountain" adlı şarkısının üzerine bir "System Of a Down" fanı tarafından yapıldığı da iddia edildi.

TÜRKİYE'YE SÜREKLİ KÜFREDİYORLAR

Türkiye'de büyük bir hayran kitlesi bulunan grubun, Türklerle ilgili birçok vukuatı bulunuyor. Konserlerinde Türkiye'ye sürekli küfreden System of a Down, bir konserinin biletlerine "Köpekler ve Türkler giremez" diye yazmış ve büyük tepki çekmişti.
Ve işin en ilginç yanı ne biliyormusunuz?
Ülkemizde, özellikle siyah giyinip göz boyamayı rock severlik zanneden yarım akıllılar (ki bunların büyük kısmı üniversite öğrencisi) bu grubun en büyük hayran kitlesini oluşturmakta...
Bu aşağılık grubun Türk milleti üzerinden para kazanmasına engel olmak için lütfen bu yazıyı tüm tanıdıklarınıza gönderiniz...
.
Daha detaylı bilgiye http://www.anti-soad.org adresinden ulaşabilirsiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=8K9wm9iki0w (CaN_KsK) detective

bu adamlar güzel calıyolar ama hic bir zaman orjinal bir albümünü yada korsan bir albümünü almadım sadece müziklerini begeniyorum oda begenme dercesi yani fazla abartmadan

aslında kendilerinden nefret ediyorum Mad

Jigsaw

Aileden
erdener demiş ki:
bu adamlar güzel calıyolar ama hic bir zaman orjinal bir albümünü yada korsan bir albümünü almadım sadece müziklerini begeniyorum oda begenme dercesi yani fazla abartmadan

Ben de. Konser kapısına 'Türkler Giremez' yazmak ne demek ya?

Ronin demiş ki:
Ben o adamların ta a........... anladınız siz onu...
Bende^^
erdener demiş ki:

Bende şarkılarını beğeniorum.Yalana gerek yok ama bunu okuduktan sonra ^^

A

Anonymous

Guest
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pislikler

Yazı yazınca uyarı alıos

Demekki yazmayalım bole devam etsinler

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Bunlar System Of A Down Grubu Değil........ Cahil Küçük Çocuklar .............ları System Of A Down Değil Bunlar İnanmayın System Of A Down ı Şarkılarını DİNLEYİN......Adamların Tipine Bakın Birde Bunlarınkineeeeeeee

şarkıları güzelmiş şölemiş bırakın ya dinlenmez bu herifler bi ara barlarda falan çok çalarlardı bunları şimdi kimse çalmaz oldu iyide oldu türkiyede konser vermeleri yasak. ya anlamıom bunların nasıl türk fanları olur ya Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bu arada dert i tuttum extraokk

Yukarı Alt