Hadi herkez Antalyanin Neresinde Yasadigini
Sroda Kac lvl oldugunu nickini serverini guildini ve guild lvl yazsin

Ben
Eldorado
Mr_DaggeR
Lvl:43
Rogue>>>Dagger
Guild Yok :lol:

Bu Arada Merkezde Güzelolukta eski adı ile özgürlük bulvarında yaşıyorum

qanqa kiliste oturuyorum gazıosman mah. salih apt. kat=4 no 9 kapım her zaman acıktır extraokk

WarriorsouL demiş ki:

Ben
Eldorado
Mr_DaggeR
Rogue>>>Dagger
kendisi nerde yaşadınızı söleyin demiş kendi yamamış.. Evil or Very Mad

KonyaaLtında oturuyorum...

Herkesi Antalya-Kartal maçına bekLerim... extraokk

WarriorsouL demiş ki:

Ben
Eldorado
Mr_DaggeR
Rogue>>>Dagger

Bu Arada Merkezde Güzelolukta eski adı ile özgürlük bulvarında yaşıyorum
ben antalyalı değilim ama sana bı sey sorucam bu dagger charını bota baglıyabılıyomusun yanı pot suresı sorun oluyomu botta kasarken zırt pırt yatmak gıbı mesela Question

et baglıoyurm 200 tane can 200 tane mana alıyom 2 saat idare ediyo :lol: ben hep kendimden 2 lvl 3 lvl düşüklerde kasıyom botla

A

Anonymous

Guest
Antalya merkez düden şelasi yakını baraj mahallesi AnT_NuKeR
lvl 70 Ve oyuna küstürüldügüm için lvl 70 im 1 aydır oynamıyorum ve ko dayım lvl 80 warrior server RONARK....

Ve emınım bu son msj ım sanıyeler sonra sadece ve sadece AnT_NuKeR Oldugum icin banlanacagım ANTALYALI NUKEER.....

By_RaD demiş ki:
lvl 70 Ve oyuna küstürüldügüm için lvl 70 im 1 aydır oynamıyorum ve ko dayım lvl 80 warrior server RONARK....

Ve emınım bu son msj ım sanıyeler sonra sadece ve sadece AnT_NuKeR Oldugum icin banlanacagım ANTALYALI NUKEER.....

muhahhahaha 80 lwl ko da muahahah hatta zuahhahaha

A

Anonymous

Guest
ShiZE demiş ki:
By_RaD demiş ki:

muhahhahaha 80 lwl ko da muahahah hatta zuahhahaha
Zorunamı gitti lıfee cocuk<!

A

Anonymous

Guest
siteyi gene eli şekerli bebeler sarmıs ulan varya ah eskı topraklarr nerdesinizzzz...

cocuk babandır olum cek bı foto da gorelım sakın google bulupta koyma sole ısterım shıze ınat yaz hemen ss al gorelım

A

Anonymous

Guest
ShiZE demiş ki:
cocuk babandır olum cek bı foto da gorelım sakın google bulupta koyma sole ısterım shıze ınat yaz hemen ss al gorelım
ss gerek yok bebe benı site dekı masterlerde dahil herkez tanır yaş degil beyin gerek!'

sitedekı herkez tanıyo da hesabını kokten sılıyolar bu cocuk sıteye gırmesın dıye MUAHAHHA.COM

A

Anonymous

Guest
ShiZE demiş ki:
sitedekı herkez tanıyo da hesabını kokten sılıyolar bu cocuk sıteye gırmesın dıye MUAHAHHA.COM
senın gibi kanı bozuklar yüzünden haksızlıga dayanamadıgım için akıllı olduugm için!

Ben onlinebilgim in sahibiyim ant ve sana bir zamanlar demistim birkaç şey

doğru çıktı anladın hesabını sildiler bana kanı bozuk demistin o gün ben sana solemistim haklı çıktım bak

A

Anonymous

Guest
R3oN k4d3n4 demiş ki:
Ben onlinebilgim in sahibiyim ant ve sana bir zamanlar demistim birkaç şey

doğru çıktı anladın hesabını sildiler bana kanı bozuk demistin o gün ben sana solemistim haklı çıktım bak
Evet dostum cok haklısın ama artık anlamı kalmadı silkroadı bıraktım bu ssayede cok mutluyum artık hayatımda silkorad yok<!

A

Anonymous

Guest
Artık arada bi giriyorum siteye dostları görürsem muhappet edıyorum sonra cıkıyorum...

Yukarı Alt