Arkadaşlar Puanım Antalya Anadolu Lisesi Haricinde Hepsine Yeter galiba ama hangi liseye gidicem karar veremedim.
Psikolojik olarak beni etkilemicek(mesela dinci okullar)
eğitimi güzel öğrencilerinde insanlıktan parça olan bi okula yerleşmeyi düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum
kendi okulunuz diye yanlış yönlendirmeyin lütfen
bide merkez de olursa sevinirim

Sene başında 3 ay kadar Gazi Anadolu Lisesi'nde okudum sonra babamın işleri nedeniyle taşındık.Güzel bir okuldu ortam güzeldi , geri kafalılıktan eser yoktu.Öğretmenlerde fena değildi lakin söylediğin gibi Antalya A. hariç hepsine puanın yetiyorsa Adem Tolunay'a git derim çok daha fazla imkan var tanıdıkların söylediğine göre eğitimine iyiymiş.

Eğer Antalya Anadolu yetmiyor diyorsan ki, merkezde bir okul demişsin Antalya Anad. Zeytinköy'de pek de yakın bir yer değil
Winter'ın dediği gibi Adem Tolunay'ı tercih edebilirsin.

Winterspring demiş ki:
Sene başında 3 ay kadar Gazi Anadolu Lisesi'nde okudum sonra babamın işleri nedeniyle taşındık.Güzel bir okuldu ortam güzeldi , geri kafalılıktan eser yoktu.Öğretmenlerde fena değildi lakin söylediğin gibi Antalya A. hariç hepsine puanın yetiyorsa Adem Tolunay'a git derim çok daha fazla imkan var tanıdıkların söylediğine göre eğitimine iyiymiş.
Roxane demiş ki:
Eğer Antalya Anadolu yetmiyor diyorsan ki, merkezde bir okul demişsin Antalya Anad. Zeytinköy'de pek de yakın bir yer değil
kesin değil ama adem tolunay a da yetmez gibi iki okul ztn taban puan olarak geçen sene çok yakın puanlar vemrişler bnm hatam pardon

batukhan demiş ki:
Winterspring demiş ki:
Roxane demiş ki:
kesin değil ama adem tolunay a da yetmez gibi iki okul ztn taban puan olarak geçen sene çok yakın puanlar vemrişler bnm hatam pardon
Sen telaşlanma acelede etme sonuçlar bir gelsin,açıkta kalma gibi bir durumun olmaz zaten.Aldemir Atilla Konuk,Çakallıklı gibi okullarda var onlarada yönelebilirsin.Eğer dershaneye gidiyorsan rehber öğretmende sana yardımcı olabilir.

Yukarı Alt