1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Antalya'da başkan belli oldu!


 1. Uykucu

  Uykucu rank8

  Kayıt:
  12 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  4.369
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Antalyaspor tesislerinde yapılan genel kurul toplantısına Antalyaspor Onursal Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor eski başkanları ve genel kurul üyesi şirket ortakları katıldı.

  Genel kurulda konuşan Menderes Türel, göreve geldiklerinde Antalyaspor'un kayyuma devredilmek üzere olduğuna dikkat çekerek, ''Antalyaspor'un bugün sadece vergi borçları kalmıştır. Antalyaspor'a kalıcı tesisler kazandırmak için çalışıyoruz. Dünyanın en güzel tesislerini yapacağız'' dedi.

  Antalyaspor AŞ Başkanı Sedat Peker ise görevde bulundukları 3 yıl içinde iki kez Süper Lige çıktıklarını, bir kez de ligden düştüklerini, bütün zorluklara rağmen bugüne geldiklerini söyledi.

  Daha sonra yapılan seçimde başkanlığa seçilen Hasan Akıncıoğlu ise Antalyaspor'un bugüne kadar kısıtlı bütçesine rağmen güzel işler başardığını, daha iyi işler yapmak için herkesin katkısının gerekli olduğunu belirtti.

  Genel kurulda Antalyaspor AŞ Başkanlığına Hasan Akıncıoğlu getirilirken, yönetim kurulu üyeliklerine ise Serkan İsmailov, Ziya Erbaş, Haldun Kilit, Sabri Ünver, Burak Tonbul, Şefik Öz, Tahsin Aksoy, Yusuf Öztürk, Murat Süğlün, Mehmet Akıncıoğlu, Yaşar Döngel, Erol Taşkoparan, Gökhan Kumsal ve Bülent Altınbaş seçild

  hasanakincioglu_antalyabaskan.jpg