Antalya ilk galibiyetini aldı: 88-82
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçe Ülker'i 88-82 mağlup ederek play-off çeyrek final serisinde durumu 2-1'e getirdi.
- Resim Silinmiş.
BEKO Basketbol Ligi play-off çeyrek final serisi 3. maçında Antalya Büyükşehir Belediyesi, son şampiyon Fenerbahçe Ülker'i 88-82 yendi. İstanbul'da oynadığı ilk iki maçı kaybeden Antalya ekibi ilk galibiyetini elde ederek seride durumu 2-1'e getirdi.
Büyük çekişme içinde geçen mücadelenin son çeyreğinde Fenerbahçe Ülker 63-60 önde girdi. Bu bölümde hücumda çok top kaybı yapan Fenerbahçe karşısında özellikle pota altında Douthit ile basketler üreten Antalya Büyükşehir Belediyesi, salondan galip ayrılarak rakibine yarı final vizesi vermedi.
24 sayı – 7 ribauntluk performans sergileyen Douthit, son çeyrekte kaydettiği 11 sayıyla galibiyette önemli rol oynadı. Ricardo Marsh 22 sayı – 4 ribauntla, Ersin Görkem 17 sayı – 8 ribaunt – 6 asistle ve Lucas 15 sayı – 6 ribauntla galibiyete önemli katkı yaptılar.
Karşılaşmayı 20 top kaybıyla tamamlayan Fenerbahçe Üllker'de ise, James White 14 sayı – 4 ribauntla, Mirsad 13 sayı – 6 asist – 5 ribauntla, Oğuz Savaş 13 sayıyla ve Kinsey 11 sayı – 6 asist ve 5 ribauntla mücadele etti. Fenerbahçe'de Ömer Onan, Ömer Aşık ile ABD'de bulunan Solomon bu maçta forma giymedi.
Serinin 4. maçı 12 Mayıs Pazartesi günü Antalya'da oynanacak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
izledim maçı aslında başabaş idi FB ulker hep 1 2 sayı onde gitti ama ersininin 3 lukleri bide lucas ın son periyot performansı süperdi doğal olarak kazandılar ama bi dahaki maçta turu geceriz diyom ben

The_DifferenT demiş ki:
izledim maçı aslında başabaş idi FB ulker hep 1 2 sayı onde gitti ama ersininin 3 lukleri bide lucas ın son periyot performansı süperdi doğal olarak kazandılar ama bi dahaki maçta turu geceriz diyom ben
zor mac olacak 4. mac
solomon'suz fb resmen yarısı eksik oynuyo gibi bise. ve basınızda birde tanjevic gibi bi dert var :twisted:

Yukarı Alt