addIcFb

Aileden
Fenerbahçe'nin sezon öncesi Avusturya'daki hazırlık kampının ilk gününde sakatlandıktan sonra ilk kez Bursaspor karşısında sahaya çıkan ve golle geri dönen Brezilyalı oyuncusu Deivid de Souza golde annesini yanında hissettiğini ancak buruk bir mutluluk yaşadığını söyledi.

deivid_agliyor01.jpg

Fenerbahçe'nin 5. golünü atan Brezilyalı oyuncusu Deivid de Souza'nın Açıklamaları şöyle :

"Şu anda hissettiğim duygular karışık biraz ama mutluluk diyebilirim. Benim için çok zor geçen bir 3 ay oldu. Ayağımın kırılmasının ardından annemi kaybettim. Biri iş, biri de özel hayatımda olmak üzere çok kötü günlerdi. Golü attıktan sonra annemi yanımda hissettim. Sahaya girerken onun beni izleyeceğini, onun bana ışık vereceğini düşünüyordum. Kazandığım için çok sevindim ama gol attığım için de çok mutluyum. Ama anneme telefon açıp gol attığım haberini veremeyeceğim için buruk bir mutluluk yaşıyorum.

Sadece oyuna girerken hocamız Aragones beni ısınmaya yolladığı anda taraftarlarımızın ayağa kalkıp beni alkışlaması beni çok mutlu etti. Onların bu davranışı "Biz senin acılarını gördüki, senin acılarını paylaşıyoruz." mesajıydı ve ben de bu mesajı aldım. Sahaya girdikten sonra da onlar için elimden geldiğince mücadele ettim. Gol de atabildiğim için ayrıca mutluyum. Umarım bundan sonra daha iyi sonuçlar elde edip geçen seneki başarılı günlere döneceğiz.

Şu anda şansımın yanında olduğunu söyleyebilirim. Ama şansın çalışanın yanında olduğunu söylemeliyiz. Çalışmaya devam edeceğim. Bir şekilde şeytanın bacağını kırdık diye düşünüyorum."

Yeşil sahalara attığı golle dönen Fenerbahçeli oyuncu Deivid, golden sonra geçtiğimiz aylarda vefat eden annesinin aklına geldiğini söyledi.

Çok zor günlerden geçtiğini anlatan Deivid, "Golden sonra göz yaşlarımı tutamamam, duyguların patlamasıydı diyebilirim. Annemi kaybettim, saha içine girerken yaşadığım zor günler aklıma geliyordu, annem aklıma geliyordu. Golü atınca da annem aklıma geldi. Sahaya girerken annem benim yanımda olacaktı diye düşündüm ve bu oldu. Golümü de attım" şeklinde konuştu.

Deivid, herkesin yardımı ile zor günleri atlattığını kaydederek, "Umuyorum çıkış eğrisi benim için başlamıştır diyorum, bu kadar çalıştıktan sonra bunları hak ediyorum diye düşünüyorum" dedi.

Şu anda kendisini iyi hissettiğini belirten Brezilyalı oyuncu, "Ciddi sakatlıklardan sonra sahaya girdiğiniz her zaman güvensizlik olur. Şu anda yüzde 100 hazır değilim, ama çalışarak, oynayarak bu güveni kazanacağım ve geçmişteki katkımdan daha çok katkı sağlayacağım. Yağmurlu bir günde ayağım kırıldı, yine yağmurlu bir günde sahalara döndüm" diye konuştu.

addIcFb

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
Deivid Fenere ilaç gibi gelecektir.. Fenerin toparlanmasını daha da kolaylaştırır Deivid bence.. Tabi Aragones o nu sağ bekte oynatmazsa ! xD
Yok LaBrone James :mrgreen: Oynatmaz herhalde

Yukarı Alt