Kız arkadaşınızın, Annenizin, Babanızın, Kardeşinizin, Dedenizin, Erkek Arkadaşınızın, Teyzenizin, Kankanızın, Yankanızın, Mahalle arkadaşınızın, Akrabanızın vs... doğum günü olduğunda acaba siz ne alırdınız ?

Cevaplarınızı Alayım =)

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Mopneet demiş ki:
Minotoche demiş ki:
hayatmdaki 3. kadın (annem, ablam, o :) ) :P
Arasında bir gül ve minik bir not ile Atilla İlhan - Ben Sana Mecburum şiir kitabı.
Sunay Akın da iyi bir seçimdir summer3:

Anlaşılan kızla arkadaşsınız ama sen aşıksın :P sevdiğini belli edecek ama asla pahalı olmayan çiçekli böcekli kalpli şirin bir şeyler al takı aksesuar tarzı şeyler. Sevdiği bir müzik grubunun piyasada olmayan albümleri şok etkisi yapar makara: Son zamanlarda sözünü ettiği kitap - kıyafet artık ne olursa hafızanı zorla...

Avasin

SnowFlake demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Minotoche demiş ki:
hayatmdaki 3. kadın (annem, ablam, o :) ) :P
Arasında bir gül ve minik bir not ile Atilla İlhan - Ben Sana Mecburum şiir kitabı.
Sunay Akın da iyi bir seçimdir summer3:

Anlaşılan kızla arkadaşsınız ama sen aşıksın :P sevdiğini belli edecek ama asla pahalı olmayan çiçekli böcekli kalpli şirin bir şeyler al takı aksesuar tarzı şeyler. Sevdiği bir müzik grubunun piyasada olmayan albümleri şok etkisi yapar makara: Son zamanlarda sözünü ettiği kitap - kıyafet artık ne olursa hafızanı zorla...
Sevdiği bir müzik grubunun piyasada olmayan albümleri şok etkisi yapar
9 Ağustosta senden fikir almaya geleceğim :oldie:

hangi arkadaşım olrsa olsun kız erkek fark etmez genelde bebek eşyaları alır sora bilimum hediyeleri veririm bi arkadaşıma emzik almıştım birine biberon en sonda yılbaşı çekilişinde sınıfta süslü bi paketin içine güzelce gazeteye sarılmış bebek bezi hediye ettm ama sevdiğin kızsa işler değişir hafızanı zorla anlamlı bişeyler al takip ettiği dizi sevdiği karakter fln varsa onu hatırlatan bişey olur en azından mutlu olur :D

oda parfümü al biz arkadaşlar arasında herkes toplaşıp tek bi tane oda parfümü alıyoruz 1 milyon 8) işin şakası bu tabi kız özelse bu şiir kitabını denemelisin..

Yukarı Alt