Sizce hangisi?

• Warrior/Cleric

Votes: 24 60,0%
  • Warrior/Warlock

Votes: 16 40,0%

• Total voters
    40
arkadaslar sızden bana yardım etmenızı ıstıorum.silkroad hayatıma pv serverlarda basladım hep ch char oynadıgım için eu charlar hakkında fazla bılgım yok karakter yapılandırma bolumlerıne baktımda pek tatmın olamadım en ıyısı oynayanlardan bır fıkır almak.Şuan sp farm yapıorum yapıcagım sp miktarı az bi miktar olmıcak en az 3m sp yapıcam

herneyse benım sorum forumdakı konulara baktıgımda warrıour warlock 1v1 pvpde genelde ustun ama benım dusuncem sırf pece savaslarında ustun olmak deil bu warlock yapılandırma hotan jangan daha dorusu tum savaslarda (guild , job )nasıldır yanı tek basına deılde partyle bırlıkte hareket etmek 1vs3 yapmak ıcın waarrıour warlock yada 1vs3 yapmak ıcın warrıour clerıcmı daha uygundur ?

1vs3 e celric/warrior daha iyidir
ama o 3 unu yenebilen bir adam icin ise
warrior/warlock

JawBreaker demiş ki:
Warrior/Warlock akar. 8)
Küçük bir kolaylık sana başlıkta. :P
hacım 3 kisi birden ustune hurraa die atlarsa hangisine deBuff basacan
hadi wizz e bastın dielim hadı wiz mal oldu
digerleri sana dalar sen wizz e gidene kadar :uyku:

oyun sıstemını tam olarak bılmıorum bu kale savaslarında nasıl bır ortam var hanı warrıour warlockla ıs yapabılırmıyım dıe dusunuorum ?

arkadaslar bıde nasıl dıyım sıze benım ıstedıgım bu pece savasları pek tatmın etmıo benı mesela savaslarda hep basrolu ben oynamak ıstıorum sank ı tum yuk benım omuzlarımda gıbı oyle anlayın onun ıcın en uygununu secmeye calısıorum kasıcagım spnın bosa gıtmesını ıstmıorum

warrior buff larını unutmusum ama yinede yatarsın 2 kisinin damagesine blade bile dayanamazken sen nasil dayancan :)
Dikdatore katılıorum warlock/warrior 1 ws 1 de iyi
ama fortress te celric daha saglam die biliorum

BovveR demiş ki:
arkadaslar bıde nasıl dıyım sıze benım ıstedıgım bu pece savasları pek tatmın etmıo benı mesela savaslarda hep basrolu ben oynamak ıstıorum sank ı tum yuk benım omuzlarımda gıbı oyle anlayın onun ıcın en uygununu secmeye calısıorum kasıcagım spnın bosa gıtmesını ıstmıorum
anladım sen hep lider olmak istiorsun
2 kisi birden sana dalcak ikisinide kescen millet sana "ooooo" dicek
sen onu istiorsun dogrumu?
peçe savaslari istiorsan warlock/warrior
4EvER
ama fortress war da celric ac bnce
eminim pisman olamyacaksin
bide diger ksiielrin goruslerini al ole ac ama eger ben olsaydim
grup savaslar icin celric acardim...

JawBreaker demiş ki:
Warrior bufları max. olursa 10 vs. 1 de bile yatmazsın. :thumbsup:
o zmn bide ona celric buffu ekle xD :thumbsup: tamam Real Tank olrsun
bence celric acsin cunku adamlar cok kisi gelcek hangisine deBuff atcakki
ama celric olursa buff atar
en on sıra larda yer alabilir
cunku yatmas
peki ya sence?

aynen oyle subzero solo takılmak deılde gurup halınde o grubun bası olmak sp farmım bıtınce heralde clerıc yaparım %80 ıhtımal ama fıkrım deısırmı bılemıorum warlockda cok gusel

SubZeroCeko demiş ki:
JawBreaker demiş ki:
Warrior bufları max. olursa 10 vs. 1 de bile yatmazsın. :thumbsup:
o zmn bide ona celric buffu ekle xD :thumbsup: tamam Real Tank olrsun
bence celric acsin cunku adamlar cok kisi gelcek hangisine deBuff atcakki
ama celric olursa buff atar
en on sıra larda yer alabilir
cunku yatmas
peki ya sence?
Warlock zehirlerini ver, sonra ne defans kalıyor adamda nede atak, youtube'den izle warrior warlock videolarını 1h sword ile alemleri alıyordu adam. :P

cok karısık bı durum buffları alsak baskasından warlock olsak bu sefer kendımeh eal yapamam sadece buffla olmaz cok karısık bı durm :S

bence warriorun yan skili cleric olmalıdır. warlockun da yan skili cleric olmalıdır. warrior / warlock yapılandırması sadece teke tek de iyi olabilir. FW da job varda fazla varlık gösteremez. Çünkü Warrior skillerini kullansan süresi 45 sn dir bittiği an yerde bulursun kendini. ama yan skilin cleric olunca skinlerin süresi bitince blees açarsın heal basarsın onlar bitince tekrar skinleri açarsın :wink1:

Eu Charlar Çıktıgından Beridir Warrior Oynadım. 117oldum suan....
Kımı zaman Fortes te Kımı Zaman Pwp alanında Hiç kokmadan durabıldım.
Fortes de Kale onunde 4Guıld karsıladım. Asagıda.. Ve kale kapısını bıle kırdırmadım..
Pwp alanında Warrıor Warlocklada Kapıstım Warrıor Clerıclede Hanıgısı Zorladı dersen CLERİC...
Bir kaç arkdasın verdıgı cevaplara karsılık sunu dıyorum
Pwpde 3 vs yaparken Warrıor bufun senı koruyamaz Elıne Warlock aldıgın anda sadece ustundekı setin defansı senı korur warrıor bufu denen bısı kalmaz.. Warloc ıle sade 1 kısı ıle abarmaya gerek yok sadece 1 kısı ıle Mucadele edersın....
Cleric Oranlara gore Eu nun olmaz sa olmazıdır.......
Umarım ısıne yararSoyledıklerımmm
Bu arada Benım buıldım Warrıor Cleric. Set H.Armor. Oyundakı tutkum PWP ve FTW...

Yukarı Alt