|------------------------|
| 1.)One-Hand Sword
| 2.)Two-Hand Sword
| 3.)Dual aXe
| 4.)DaGGeR
| 5.)CrossBoW
| 6.)StaFF
| 7.)Warlock Rod
| 8.)Harp
| 9.)CleriC Rod
|------------------------|

A

Anonymous

Guest
Şimdiye benim işime yarayan tek build cleric. Geçen 42+ cleric bi buff bastı 21 str :lolmuch: Guild warlarda çok lazım

kendimden utanıyorum anket acamıyorum Crying or Very sad

anaa destek edip yolunu kaybetti her haldee Crying or Very sad

Two Handed + Bard ! Cool Bence Böyle bir buıld yapıp saglam itemlerle donatırsa tek kelimeyle süüppper olur !

Bard olucak Cunku ;
Bard Robe yani bızım deyımımızle Garment giymek ıcın bardı sadece lvl up lıcaz..
Bir glavier nasıl Garment olcaksa , Bir Two Handed de Robe olmalıdır !
Heavy armor olursa ve sadewce Warrior skıllerını werırse Nukerlerle karşı bısı yapamas...
Böylece agır ve hantal kalan warrıor Robe ıle Cok hızlı olcak !

4ever TwoHanded :)

Two handed kadar >>Ayrıca Light armor + Dagger << tavsiye ederim...sadece Dagger

Ayrıca Crossbow un pvp lerde ii oldunu kım soylemış ??

68 crossbow ıle 68 lvl( ben :lol: full str ) adam durduk yere geldi saldırdı bana dur dedım 6,5 k crt wurdu adam hala wurmaya devam ettı adam bı kacıo bı wuruo en sonunda adam yıne crt caktı 7 k bu sefer kacmadı ben cektim anti devili 9 k wurdum adam aptal olmuş bı sekılde kacıp gıttı :lolmuch: ! abartısız söyluyorum ısteyen ınanmayabılır ! crossbow buff % 75 phy damage + yine o civarlarda phy attack verıo ama hp i %50 phy defanceyide % 50 reduce edıo yanı azaltıo. anlıcanız crossbow mob kesmek ıcın ıdeal xp kasmak ıcın ıdeal ama anca canavar keser oyunun asıl zevkı olan pvp lerde thief hunterlarda bişi yapamas :)

Yukarı Alt