Arkadaşlar bi soruyu sizinle paylaşmak istedim sitede aradım ama böyle bir konu yok onun için yeni konu açmak istedim sizce hangi bot daha hızlı kasar 2 seçenek var inş. en kısa zamanda cevap verirsiniz !
1-Isrobot
2-Tbot
En kısa zamanda yorumlarınızı bekliyorum !
Şimdiden tşkrler !

Bence de 2..tartışmasız hemde
Bot dediğiniz zaman Tbot tu tek geçerim..

Misproject

Buralıyım
tbot sro bot gibi canavarın kestiken sonra beklemiyo direk diğerine dalıyo.bowcularda ok u uzaktan atma skill i war ama srobot yanına gidip atıyo tbot o skill ne kdr uzaktan atıyosa o kdr uzaktan atıyo

en iyi bot sizsiniz
ISROBot yada TBot sizin kadar hızlı kasamaz , sadece sizden daha uzun kasar butun fark bu

isrobot daha ii diyorum çünkü 5 gün açık bıraksam genede dc yemiyorum ama tbot...

Suçsuz Insanları kandırmaktan aldıgınız zevk nedir hiç anlamıyorum!!
Bak kardeşim.. Bu kişilikler tbot4ever felan diyorlar ama asla tbot alma! evet hızlı kasar ama herşey bir yere kadar.. isrobotta %5 hızlı kasması sorunmu sence ??
Bak senin bir sucun yok o yuzden tbot almanı istemıyorum!
Tbot alırsın.. kurdun botu saat olmuş gece yarısı 00:00 .. uykun geldi bot zaten bu bıraktın %10 dan ve gittin yattın... Kakltıgında %11 %12 olup DC yemiş görebilirsin.. %20 olmuş dc yemiş görebilirsin!!!FAKAT ISROBOT OYLE BISI KI İŞTEEE eer server bakımı yoksa DC asla atmaz!!!Vede rude pick delay before wait mait var ilk girişte onuda işaretledınmı parayı annıda alıo parayı alırken dier cnavara geçio...
Isro al sorun yaşama... Veya tbot ( premiumda al cunkı bunun dc leri var ) karı gibi pc nin basında dc atmasını bekle ve atıncada oyna yine gir , ama bu oyundan gir çık zamanı bile softmod ve isrobotun kastıgının yarısını yapmasını salar:D:D:D
Mesela suan beles tbot varya onu kullanıoz.. ben bu gece uyumiyacam tv izlicem 20 dk de bide buraya gelip bakacam dc atmısmı atmamısmı die :lol:D:D
Kolay gelsin...
Bu yazdıklarımın hepsi Masum Vatandasa Federal Yardım :lol: hehehehhe :lolmuch:

off_side demiş ki:
en iyi bot sizsiniz
ISROBot yada TBot sizin kadar hızlı kasamaz , sadece sizden daha uzun kasar butun fark bu
Bence T Bot Elle Kasan Birinden daha hızlı
Özellikle glawier veya nuker sen

Yukarı Alt