Evet söylenecek pek birşey yok , animeler hakkındaki her türlü soru , istek , can sıkıntısı , muhabbet arzusu gibi bütün duygu ve düşüncelerinizi bu topicten bizlere iletebilirsiniz (ulan durmadan biz diyorum benden başka kimse yok neyse) ,
burası muhabbet bölümü , içinizden ne geçiyorsa yazabilirsiniz , maksat birbirmizi tanıyalım anime paylaşalım , hoş beş laf edelim ; çok konuştum kısa kesiyorum , Alkoller benden extrabeer gelirken çerez merez alın , ha bir de sigara az kaldı sabaha çıkarmaz bizi alın 2 paket yedekte dursun :mrgreen:

eskiden ay savascıları die bi anime vardı ondaki karakterler hakkında bilgi ve şimdi onu tekrardan nasıl izleye bilirim onu öğrenmek istiyorum

bide senin bildigin ve online izleyebilecegim güzel animeler varsa alabilirim türkçe olursa güzel olur şimdi yatıyorum cevabı öm olarak atarsan sabahleyin inceler cevap veririm şimdiden very thx

bide baslıgı biras süsle girişdeki yazınıda biras süsleyip bikaç küçük resimle süslersen güzel ve hoş bir topic olur

biz diyosun yha bende artık varım :mrgreen:

pfffffff

Aileden
tamam cerez felan alriz neyse de
ben sigarayi gecen gun biraktim
icki zaten kullanmam Confused
neyse sen icersin ben bakarim artik yuvarlanir gideriz mai

ElazigLee demiş ki:

perde perde perde

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
ElazigLee demiş ki:
en iyisi abi bırak o veleti..kötü birşey..zaten içkinde yokmuşş...tamamdır..sonun iyi eyeheueheuehe headbang2ft9

Topram ben sigarayı kartonla alırım her zaman ( SRO oynayan adamın sigara+nescafesi bitmemeli bence yoksa bu stres cekilmez :mrgreen: ) Sen actiondan haber ver bide benim biram Tuborg olsun plss extrabeer

@last_otto
Mantık bu işte kanka , kartonla olacak bak senle bir ortak nokta daha çıktı bende içersem tuborg içerim ,

@Sarı_kedi
yarın anime tanıtım konusuna ay savaşçısını eklerim , şimdi uğraşamıyacağım çünkü ay savaşçısı epey uzun bir anime olduğu için yaklaşık 20 30 karakter giriyor hikaye , online olarak animeyi anime sitelerinin stream kısmında izleyebilirsin ama ben veoh.com u öneriyorum görüntüler daha kaliteli ve daha fazla seçenek var utube biraz kahır edebilir ama onda da seçenekler oldukça bol. Türkçe altyazı işi gerçekten zor yani var yok değil ama download etmeden online Türkçe alt yazılı izleyebileceğin anime neredeyse yoktur . Anca download edip üzerine alt yazıyı indireceksin ki bu koşulda bile pek fazla çeviri bulman zor genellikle popüler olanlara ya da eskiden bilinenlere yapılıyor .

@Sarı_kedi
bugün tanıtımını koyduğum Death Note , herkese tavsiye ederim tek kelime ile mükemmel bir animedir Türkçe Altyazılı veoh.com da
http://www.veoh.com/channels/DeathNoteTrTV
bu linkten izleyebilirsin , yalnız bütün bölümleri var mı bilemiyorum , neyse iyi seyirler .

linke tıkladığınızda 29. bölümden başlıyor sanırım 29 a kadar var, herhalde yakında eklerler eklemezlerse bakarız çaresine , 1. bölüm yandaki listenin yanlışlıkla 29 dan başlamayın , olayın heyecanı kalmaz .
popcorn
Not: unutmadan daha önceden veoh.com u kullanmadıysanız yukarıdaki bardan veoh tv yi kurmanız gerekli yoksa videonun 5dk.dan fazlasını izleyemeyip bana sövebilirsiniz .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
anime bir asya çizgi filmi değil mi kısa ve öz olarak hacım Question

bi de bunlar bunun neden hentaisini çıkartıyorlar Confused

Şimdi anime tarzı Japonya da doğdu , ve Japon işi olarak kabul görüyor lakin animenin özelliklerine (yasalar , arka planlar ve teknikler) uyarak çizen başka dünyalılar da yok değil mesela geçenlerde piyasaya Kore işi çok süper bir film düştü (ismi şimdi aklıma gelmiyor) manyak birşey daha edinip izleyemedim gerçi ama afiş , tanıtımlar filan süper .

bi de bunlar bunun neden hentaisini çıkartıyorlar
Para , para , para , en fazla para getiren anime dalı olduğu için tabiki başka duygular ve dürtülerde vardır işin içinde :mrgreen:

Nerde benim animecilerim Crying or Very sad
Evet neyse sarı kedi ye söz verdik ben sailor moon ile ilgili malzeme hazırlıyayım .

@Extraaaaaa
hacu hani anime bölümü için yetki ayarlayacaktın , şöyle beni açık mor rengi yapamaz mısın ?
walla gözüm rütbede değil maksat nonoş gözükmek , bazı konuların kilitli durması gerek derli toplu durmaları için , öpüyorum bilimum güzellikteki yerlerinden .

SonSAHNE

Bilgiliyim
mai banada şirketinde bir iş verirsen sevinirim :lolmuch: Bi ara anlaşmıştık. Ben ne iş olursa çalışırım.. Genellikle pisişler.com :lolmuch:

Benide bu cafeye alın Bleach ten Shingetsutan Tsukihimeye,Wolf's Rain den Full Metal Alchemiste,Samurai Xten Kimi Ga NoZomu Eiene daha ismini sayamıyacagım kadar cok 250gblık anime arşivim var(sadece harddiskte dvdlerdekini ben bile unuttum) extrabeer
Tbotla ugrasmaktan böle bi cafenin warlıgına bile yeni wardım walla çok sewindim çok mutlu oldum benim gibi otaku insanların Türkiyede olduguna inancım azalmıştı dogrusu en azından yanlız olmadıgımı gösterdiniz teşekkürler AnimeForever headbang2ft9

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım buradayım rahat ol sen yeni yıl gelmeden hepsini ayarlayacağım yetkileri düzenleyeceğim biraz sık dişini mucX

Yukarı Alt