Anelka8.jpg

Bolton Wanderers'dan Chelsea'ye 20 milyon Avro'luk bedelle transferi için anlaşılan Nicolas Anelka, dün gece alelacele yeni kulübüyle sözleşme imzaladı.

İki kulüp arasında dün sonuçlanan görüşmelerin ardından Anelka'yı bugün oynanacak Tottenham maçına yetiştirmek isteyen Chelsea, Fransız futbolcuyu jet sağlık kontrollerinden geçirdikten sonra imzayı attırdı.

Ancak dün 2012'ye kadar Chelsea'de olacağı belirtilen Anelka'nın, 3,5 yıllık kontrata imza attığı, yani 2011'de sözleşmesinin biteceği öğrenildi. Chelsea CEO'su Peter Kenyon'ın yanında imza atan Anelka, oldukça mutlu görünüyordu.

AVRAM GRANT: "O İYİ BİR GOLCÜ"

Chelsea'nın teknik direktörü Avram Grant, düzenlediği basın toplantısında "Evet, yeni bir golcü aradığım bir sır değildi ve o iyi bir golcü" dedi. Grant ayrıca, Anelka'nın çok iyi bir son adam olduğunu belirterek, Anelka'nın çok gol attığını, gol atmakla da kalmadığını aynı zamanda gol pası da verdiğini söyledi.

Bolton'da bu sezon 22 maçta 11 gol atan Anelka, daha önce Paris St. Germain, Arsenal, Real Madrid, Liverpool, Manchester City'nin yanısıra Fenerbahçe'de de oynamıştı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adamı ilk tanıdığım anda dedim ki dünyanın en iyi golcüsü kim deseler sadece tek isim veririm demiştim o da ANELKA bazı arkadaşlarım ilk olmaz ama ilk 5 de bende yer verirdim diyorlardı gün geçtikçe biraz daha bana hak vermişlerdi haaa bu onun Chelsea ye transferi ile alakalı bir kanım değil ilk tanıdığım anda ki yorumu bir de bu transfer tabiki benim tezimi sonuna kadar doğruladı Henry adamın yedeğiymiş yanyana geldiklerinde bile Henry saygı duyuyor herife bunları yayınlarda ki hareketlerinde görmüştüm ve işte beklediğim oldu bizden bolton a oradan chelsea ye helal olsun hak ettiği yeri bir kez daha buldu extrabeer

İyi bir golcü ancak uyumsuzluk problemleri Çok fazla chelseadaki fransızlarla beraber inş. bu problemi atlatır...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Anelkam benim be.. Cool

işte bir büyük takıma daha gitti..

Fenerden sonra Chelsea :lolmuch: Wink Cool extraokk :santa:

Yukarı Alt