Takımı
Galatasaray
Collapse demiş ki:
O zaman boyutuna katlanıp s3 al :D Hem alınca küçük gelmeye başlıyomuş insana. Geçen hafta 800 liraya 2. el s3 alıyodum ramak kalmıştı adam başkasına satmış son anda sin: Kaç kişiye sorduysam note al dediler, dedim note çok büyük cebe sığmaz, sen al küçük gelmeye başlıycak dediler :D
Yalnız cidden öyle. Note 2 ye 2.gününde alıştım. Ama babamın 1.5inçlik telefonunu elime alınca bir şok olmuyorum değil :D

Sorma hacım iş gereği cepsiz pantolon giyiroum kışın ceket meket giydiğimden telefona cüzdana yer buluyorum yazn t-shirt giyince ne olacak? onun için çantamı alcam :D Alsamda çanta taşımaktan nefret ederim

Takımı
Galatasaray
Collapse demiş ki:
Sorma hacım iş gereği cepsiz pantolon giyiroum kışın ceket meket giydiğimden telefona cüzdana yer buluyorum yazn t-shirt giyince ne olacak? onun için çantamı alcam :D Alsamda çanta taşımaktan nefret ederim
Kışın yani şuan iç + dış olmak üzere toplam 3 tane fermuarlı cebi olan mont giyiyorum, yazın da şort/pantolon ne giyiyorsam derin cebi olmasına dikkat ediyorum :D
En kötü yanı okul pantolununda fırlaması

Collapse demiş ki:
aynen yanlız değilsin :beer:

bu kadar çeşitin arasından istenileni bulamamak cok can sıkıcı tipini sevmesemde performans acısından s3 nerdeyse bütün telefonlardan önde gidiyor
s3 özelliklerini s2 kasasına soksalar üstüne telefon olmaz bence

ES3 Tavsiye ederim Veya Note2 Ben Note2 Kullanıyorum istanbuldan uluslar arası Garantili aldım 1.300 tl Orjinalde 1.800 tl civarında. biraz büyük ama şuanda dünyadakı en iyi telefon araştırırsan anlarsın biliyorsun samsung bu işte kendını aştı nokia ise lumia ile daha yenı ortama katıldı daha söliyecek bişey yok.

galiba beni s3 den başka telefon kotarmıcak s3 kullanan arkadaşlar varsa eksi yönlerini söyleyebilirler mi ?

Yukarı Alt