Anakart --> ASUS P4S533-MX

CPU --> Celeron 1.70 GHz :? ( ıyyyk )

İşlemcimi değiştireceğim.
Fakat Anakartım hangi işlemcileri destekler ?
İşlemcimi değiştirince Anakartımıda değiştirmek zorunda mıyım ?

Bu soruların cevaplarını bilene msn mi vericem 8) :twisted: :mrgreen:

offf topic e açmasan taşırdım şimdiye :D, anakart adlarını tam olarak ezberlemem ama sana tavsiyem 775 socketli SLI destekli ve quad bandlı (quad CPU kullanmak istersen) bir anakart al

drotalion demiş ki:
offf topic e açmasan taşırdım şimdiye :D, anakart adlarını tam olarak ezberlemem ama sana tavsiyem 775 socketli SLI destekli ve quad bandlı (quad CPU kullanmak istersen) bir anakart al
Hacı anakart masrafı çıkarma bide :lol: :mrgreen: İşlemci değişmeyi düşünüyorum ^^ Anakart taş gibin :thumbsup: :mrgreen:

o anakarttan cacık yapman lazım ancak :) 2 ghz üstünü desteklemez sanmıyorum. 775 soketmi kaldı artık :) işlemciyi değiştireceksen mecburen anakartıda değiştireceksin arkadaşım. malesef yolu yok başka. zaten ram de sd ram ve ddr 333 destekliyor. yani ddr2 ram takamazsın. 533 fsb hızı var. sen bunu dediğin gibi vitrine kaldır ve yeni işlemci ram anakart al bence :) ( kasayı komple değiştirmiş gibi bişey olcak senin için ama neyse :))

buyur bu da pc yi test e soktuğum 3D MARK programının sonucları :beer:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hayaletkurt demiş ki:
o anakarttan cacık yapman lazım ancak :) 2 ghz üstünü desteklemez sanmıyorum. 775 soketmi kaldı artık :) işlemciyi değiştireceksen mecburen anakartıda değiştireceksin arkadaşım. malesef yolu yok başka. zaten ram de sd ram ve ddr 333 destekliyor. yani ddr2 ram takamazsın. 533 fsb hızı var. sen bunu dediğin gibi vitrine kaldır ve yeni işlemci ram anakart al bence :) ( kasayı komple değiştirmiş gibi bişey olcak senin için ama neyse :))
Yazdığın için teşekkürler :muck: Bunları araştırmalarım sonucunda öğrendim. :coffee: :mrgreen:

Bide cacık neli olsun ? :mrgreen: :lol:

PS:Herşeyin başı araştırma yapmakmış :mrgreen:

umutTR sanada kocaman bir mucX :mrgreen: bakıyorum şimdi anakarta :thumbsup:

dR.NooB demiş ki:
hayaletkurt demiş ki:
Yazdığın için teşekkürler :muck: Bunları araştırmalarım sonucunda öğrendim. :coffee: :mrgreen:

Bide cacık neli olsun ? :mrgreen: :lol:

PS:Herşeyin başı araştırma yapmakmış :mrgreen:

umutTR sanada kocaman bir mucX :mrgreen: bakıyorum şimdi anakarta :thumbsup:
ö.d her zmn.. biras tuzlu bir anakart ama werdiin paraya deger.çipseti sayesinde bir cok ekran kartı we ram dan cok ii performans alabliosn :wink1:

Yukarı Alt