Max fiyat 200 tl anakart alıcam 200 tl fiyatında en iyi anakart almak istiyorum. önerillerinizi bekliyorum.

Arkadaşım böyle konu açılmaz! İntelmi amd mi?Modeli ne?Hangi özelliklerde bir anakart arıyorsun?Overlock(O/c)Yapıcakmısın?Crossfire veya SLI'e uygun bir anakartmı arıyorsun?Bunları söylersen yardım edebiliriz

Arkadaşlar siz neden böyle birisi 1 demantrasyon cümle yazdıgı zaman onu destek verici cümle ile hareket ediyorsunuz. bu forumu iyice alçattınız. ben size diyorum ki anakart alıcam en iyisi ne olur diyorum ben bilsem buraya neden soruyimki ? yapmayın böyle yaw.

sandomorrq demiş ki:
Arkadaşlar siz neden böyle birisi 1 demantrasyon cümle yazdıgı zaman onu destek verici cümle ile hareket ediyorsunuz. bu forumu iyice alçattınız. ben size diyorum ki anakart alıcam en iyisi ne olur diyorum ben bilsem buraya neden soruyimki ? yapmayın böyle yaw.
anakartın işlemci ram ekran kartı ile uyumlu olması lazım.en iyisi diye birşey yoktur bunlar belirtmen lazım.Cpu-z indirip modellerine bakabilirsin.

sandomorrq demiş ki:
Arkadaşım sana kızdımmı,lafmı söyledim?Sadece şunu dedim; Anakart almak için işlemci soket tipi,işlemci tdp değeri(Mesela aynı model bir işlemcinin revizyonu farklı olanı 90 Watt tdp,revizyonu farklı olan aynı model bir işlemci 125Watt güç tüketebiliyor,)Onun için işlemcini,ramlerini,ve crossfire veya SLI yapıcanmı onları yazman lazım.(crossfire ve sli çoklu ekran kartı kullanmaktır.Nvidia ekran kartları için SLI,Amd/ati ekran kartları için crossfire yapılabiliyor)Overclock(Hız aşırtma)yapmayı düşünüyormusun?

Öyle bana en iyi anakartı söyleyin demekle olmuyor arkadaşım,yukarıda yazdığım gibi.

Yukarı Alt