1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Amerikalıların Beyaz Saça Kendi Rengini Kazandıran İcadı


 1. PR3STIG3

  PR3STIG3 rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Hanımlar, Beyler Saçlarınız Beyazladı Diye Karalar Bağlamayın
  Amerika’nın 1 Numaralı Saç Rengi yenileyici Losyonu Moliva Türkiye’de.

  Moliva saç boyası değildir, saç rengini geri getiren mucize bir losyondur.

  15 günlük kullanımdan sonra gözle görülür biçimde saçlarınız orjinal rengine kavuşmaya başlar.

  İstenilen saç koyuluğuna ulaşılıncaya kadar her gün daha sonra bu rengi korumak için haftada 2-3 kez Moliva Saç Rengi Yenileyici Losyon Kullanmak Gerekir.

  Moliva FDA Onaylıdır ve hiç bir yan etkisi yoktur.

  Moliva Losyon, formülü itibariyle yoğun olduğundan losyona oranla saçta daha uzun süre kalacaktır. Bu özelliği, bazı saçlarda daha kısa sürede etki göstermesine neden olabilmektedir.

  Moliva Losyon, beyaz saç problemi yaşayan kişilere yönelik bir üründür.

  Moliva Losyon boya değildir, içerdiği özel formül sayesinde, saça rengini veren pigmentleri arttırır ve böylece beyazlaşmış saçları kademeli olarak doğal görünümlü rengine kavuşturur.

  Düzenli kullanımı saçlardaki beyazların tekrar belirmesini engeller.

  Moliva Losyon ile saçın doğal rengine kavuşması için ortalama 3-4 haftalık bir uygulama süresi gereklidir. Bu süre kişisel özelliklere (yaş, saçtaki pigment oranı, vb.) göre değişiklik gösterebilir
  [​IMG] [​IMG]
  Her renk saçta kullanılabilir.

  Moliva Losyon hem erkek hem de bayan tarafından kullanılabilen aynı etkide ve güvenlikte ürünlerdir.

  Moliva Losyon, yağsızdır. Saçının parlak görünmesini istemeyenler tarafından tercih edilir.

  Kırlaşmış saçların kademeli olarak doğal görünümüne kavuşmasını sağlar. Bazı saçlarda, beyaz saçlar kademeli olarak önce sarı/açık kahverengi, sonra koyu kahverengi ve gün geçtikçe daha koyu renge dönüşür. Saçın sararmaya başlaması ürünün etkisinin başladığını göstermektedir.

  Moliva Losyon Avantajları

  Beyaz saçlarınızı aşamalı olarak renklendirir. Bu sayede fark edilen gecelik değişiklikler oluşmaz. Ortalama 3-4 hafta sürecek bu uygulama süresince, saçın renklendirildiğini kimse fark etmeyecektir.

  Hem erkekler hem de bayanlar için uygundur.

  Saçın doğal kimyasalları ile birlikte çalışarak, saçı doğal görünümlü rengine kavuşturur.

  Düzenli kullanım halinde, beyaz saç köklerinin oluşmasını engeller. Evde kullanımı son derece kolaydır.

  Moliva Grey Away’in Kullanım Şekli:

  Temiz, kuru saça ve mutlaka sabah uygulanır. Moliva Grey Away i kullanmaya başlamadan önce şişeyi iyice çalkalamak gerekir. Moliva Grey Awayi yeterli miktarda avuç içine dökülür veya kullanım başlığı ile saç köküne ve tüm saça sürülecek şekilde, parmak uçları ile hafifçe masaj yapılarak yedirilir ve saçın beyaz olan bölümlerine uygulanır. Sabah yapılan bu uygulama sonrasında ertesi sabah saç yıkanır ve kuru saça, tekrar aynı işlem uygulanır. Ve yine ertesi sabah, önceki gün Moliva sürülmüş kuru saça saç yıkanmadan, tekrar Moliva uygulanır. (Çünkü, saçınız bir gün önce yıkanmıştı!) Ve bir sonraki günün sabahı saç yıkanır ve kuru saça Moliva uygulanır. (Sonuç olarak her gün yapılan Moliva’nın kuru saça uygulanmasıdır, saçın yıkanması değil. Saç bu süre zarfında iki günde bir defa yıkanır.) BU SÜRE İÇİNDE SAÇLAR İKİ GÜNDE BİR DEFA YIKANMALIDIR. Bu uygulama 15 ile 30 gün düzenli olarak yapılmalıdır. 15 gün sonunda gözle görülen saç rengi değişikliği başlar. Kişinin saç rengi istediği kıvama geldiğinde ürün haftada 2 defa uygulanmaya devam edibelir. Moliva Grey Away Tonik talimatlara uygun olarak kullanıldığında beyaz saç oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Bu süre kişisel özelliklere (beslenme, yaş, saçtaki pigment oranı, vb.) göre uzayabilir veya kısalabilir. Moliva Grey Away Tonik, düzenli kullanımda beyaz saç köklerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Ortalama iki ile üç hafta boyunca, beyaz saçlar kademeli olarak kayboluncaya ve saç istenilen tona ulaşıncaya kadar her gün uygulanır. Saç istenilen renge ulaşınca, oluşan rengi korumak için ürün haftada bir veya iki kez uygulanmaya devam edilir. Kullanım sıklığı, saçın durumuna ve ihtiyaca göre daha sık veya daha seyrek olabilir.

  Moliva Grey Away Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

  Saç, deterjan ve kremli şampuanlar ile yıkanmamalı, silikon bazlı saç ürünleri (şampuan, krem vb) kullanılmamalıdır. Ürünün etkisini arttırmak için yumuşak formülasyonlu ve renk koruyucu, “Moliva Hair Şampuan” kullanılmalıdır. Güneş ışığı renklenme sürecini hızlandırdığından, bundan faydalanmak için Moliva Grey Away sabah saatlerinde uygulanmalıdır. Akşam saatlerinde ve gece yatmadan önce uygulanmamalıdır. Moliva Grey Away tamamen kuru saça uygulanmalıdır. Saça uygulandıktan sonra yıkanmamalı, ıslatılmamalı ve bir sonraki uygulamaya kadar (ERTESİ SABAHA KADAR )saçın üzerinde bırakılmalıdır. Moliva Grey Away kullanırken saç iki günde bir defa yıkanmalıdır. Saç kendi rengine ulaşıncaya dek, Moliva Grey Away ile birlikte diğer saç ürünleri (jole, spray,vb) kullanılmamalıdır.

  Moliva Grey Away İçeriği

  Water (Aqua), Urea, Melanin, Polygonum Multiflorum Extract (Foti Root), petrolatum, Camelia oliefera, Natural ingredients, Nettle exract, İnositol, EGCG, Folic Acid, White Tea Extrac, Green Tea Extrac, Calcium, Pantothenate, Zinc oxide, Thiamine, Copper, Niacin, Riboflovin, Vitamin B12, Vitamin B6, Glyserin Urtica Dioica (Nettle) Extract, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Walnut oil.

  Moliva Grey Away Ürün Güvenilirliği

  MOLIVA GREY AWAY talimatlara uygun olarak kullanıldığında son derece güvenli bir üründür. Amerikan FDAD tarafından onaylanmıştır. Avrupa Birliği ülkeleri için onaylanmıştır ve T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ithalat izinlidir

  Ürünün herhangi bir yan etkisi yoktur.
   
 2. PhaetoN

  PhaetoN rank8

  Kayıt:
  21 Ocak 2008
  Mesajlar:
  1.564
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci-Üniversite
  Şehir:
  Ümraniye
  ahahaha ilk halindeki resimler ps kesimi bile doğru yapamamışlar amerikalının icadıda bu kadar makara: makara:
   
 3. PR3STIG3

  PR3STIG3 rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  bunlar amerakalı yapar xD
   
 4. molivax

  molivax rank8

  Kayıt:
  25 Ocak 2011
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0