Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AMD'den Fiyat İndirimleri!

İki işlemci üreticisi arasındaki rekabet, fiyatlarda kendini göstermekte. Kendisini yepyeni bir ürün ailesine hazırlamakta olan AMD, masaüstü işlemci fiyatlarında yeni bir indirim yapmış durumda. İndirim kapsamında işlemci fiyatları modellerine göre %5 ile %28 arasında değişmiş. Ayrıca, bir süre önce duyurulan Athlon 64 X2 5000+ Black Edition fiyat listesinde yerini almış gözüküyor, fakat bu modelden daha da önce satışa sunulan Athlon 64 X2 6400+ Black Edition listede yok.

Aşağıdaki fiyatlar, firmanın açıkladığı, 1000 adetlik satışlar için toptan fiyatlardır.

Ana :)
ben amdyi her ne kadar sevmesemde gecmeyi dusunruum bu fiyatlarla :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen yapma güzelim amd + ati ikilisi üzerine intel + nvidia kullanılırmı amd çıktığı günden beri fanatiği durumdayım ki hele hele bu fiyatlarla geçmeyenler çok şey kaçırır.

indirimin kaynağı ise 2008 in ilk çeyreğinde 3 çekirdekli işlemcileri çıkartıyor amd 4 çekirdeklileri çıkartamıyor bu yüzden bunları ucuzlatıp diğerlerini yüksek fiyattan sergileyebilecek gelen tepkileri azaltmış olacak bu arada 3 çekirdekliler oc canavarı deniyor ve biraz uğraşmalar sonucu 4 çekirdekli hale gelebiliyormuş diye söylentiler geziyor bekleyip göreceğiz.

ben oyun fanatigi olmadigim icin genelde amd ile intel karsilastirmasini yapiyorum kullandigim programlari amd ile intelde test ettigimde her zaman intel daha basarili sonuclar aliyor
oyun icin tabiki amd bir numara amdnin ilk ciktigi zamanlari hatirliyorumda .) isinma problemleri falan vardi ama su an cok buyuk bir yol katettiler ve baya kafa tutmaya basladilar ama genede ben intelciyim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aynı hız farklı fiyat neden ucuz olanı almayasın ki artık oc demiyorum onun fanı zati neyi alacağını biliyor intel ve amd hızına gelince aynı şeyleri söylemek güç birbirlerine üstünlükleri var ama gene de ne olursa olsun her zaman AMD :lolmuch:

AMD 1700+ chip koduna kadar xpmw alırdık ne uğraşırdık 50dolara düşen işlemciyi 70 dolara ikinci el olarak satardık hayvanlar gibi oc oluyor diye.

Punsier demiş ki:
ben oyun fanatigi olmadigim icin genelde amd ile intel karsilastirmasini yapiyorum kullandigim programlari amd ile intelde test ettigimde her zaman intel daha basarili sonuclar aliyor
oyun icin tabiki amd bir numara amdnin ilk ciktigi zamanlari hatirliyorumda .) isinma problemleri falan vardi ama su an cok buyuk bir yol katettiler ve baya kafa tutmaya basladilar ama genede ben intelciyim
+1

Morwena

Buralıyım
Hacım bide Rem fiyatlarını biliyor musunuz 512 rem yada 1 gb Fiyatı iyi olsun plüzzz Razz

Yukarı Alt