1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

AMD'den farklı bir internet deneyimi!


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  AMD'den farklı bir internet deneyimi için: AMD Fusion Media Explorer

  [​IMG]

  AMD Fusion Media Explorer (FME), AMD'nin yaklaşık 1 senedir üzerinde çalıştığı yeni bir 3D Sosyal Medya ve Dijital Medya kavramlarını içinde barındıran farklı bir internet tarayıcı yazılımı. Özel olarak multimedya ve sosyal medya deneyimlerini birleştiren FME'ye, esas gücünü veren AMD işlemci ve GPU'ları olmuş. Bir tarayıcıdan çok, özellikle AMD platformlarının ne denli güçlü ve bol özellikli olduğunu gösteren FME, AMD.ATI ürünlerinin tüm özelliklerinden faydalanmayı hedefliyor.

  AMD Fusion Media Explorer yazılımını özellikle genel bir çözüm gibi düşünebiliriz. Kendi bilgisayarınızdaki medya dosyalarınızın ve bilgilerinizin, internet üzerinde Flickr, twitter, Youtube gibi paylaştığınız ortamlarla birlikte çalışan FME'nin ayrıca, facebook gibi arkadaşlık sitelerine olan desteği, daha interaktif bir ortam sağlıyor. AMD Fusion Media Explorer'ı 3 farklı temada inceleyen yetkililer şu noktalara değiniyor:

  Araştırma: Dijital medya içeriklerinizi, çoklu/lokal ortamınızda ve internet kaynaklarında kolay ve hızlı bir biçimde araştırabilirsiniz.
  Deneyim: Yeni 3D özelliği sayesinde medya kaynaklarınızı en iyi görsel bir biçimde yönetebilirsiniz.
  Keşfetme: İlgilendiğiniz konular hakkındaki fotoğrafları, videoları ve bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

  Şu an BETA aşamasında olan uygulamayı ücretsiz olarak denemek için AMD FME sitesini kullanabilirsiniz. ÖNEMLİ NOT: Yazılımı denemek için AMD tabanlı bir sisteme sahip olmalısınız.


  [​IMG]
   
 2. Apt

  Apt rank8

  Kayıt:
  26 Haziran 2008
  Mesajlar:
  805
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Vista havası var,göze hitap ediyor:)