Takımı
Besiktas
28575954_276924069508518_6504566343641367994_n.png

Herkese merhaba;fornite amazon üzerinden twicth prime üyeliği alıp hesabını bağlayan herkese ücretsiz olarak:

– Özel Battle Royale Havoc giysisi ve Back Bling

– Özel Battle Royale Sub Commander giysisi ve Slipstream planörü

– Özel Save the World karakterleri

– Özel Twitch sohbet emojileri veriyor.

Yalnız bu uygulama Türkiye için geçerli değil ve haliyle illegal yöntemlere başvurmadan bunlara sahip olamıyoruz.

Amazon.com: Amazon Prime

Öncelikle sahte bir kimlik ve kredi kartı numarası oluşturmalıyız:

Kredi kartı numarası: CC Generator v1.0

Bu siteye girip en üste bu numarayı yapıştırıp ''473703002xxxxxxx'' sonrasında altında bulunan 3 kutucuğu işaretleyip,ardından butona basıyorsunuz.
Aşağıda size birden fazla hesap numarası verecek,istediğiniz bir tanesini alıp kullanabilirsiniz.Aldığınız numaranın yanında kredi kartının son kullanma tarihide mevcut,amazon sizden onuda isteyecek.

Sahte bir kimlik kullanmak için: US Address Generator - Fake Address, Random Address Generator

adresine gidip kendinize bir kimlik seçin bu kimlik üzerinde:Full name,Street,State Full,Zip Code ve Phone Number verilerini amazonda ki adres bilgileri kısmına girin.

Not:Yeni bir amazon ve twitch hesabı üzerinde yapın tüm bu işlemleri.

Amazon Prime'ı aktif ettikten sonra: https://twitch.amazon.com/prime

Adresine gidip twitch üzerinden prime üyeliğini aktif ediyoruz.Sonrasında anasayfada bulunan:

Opera Anlık Görüntü_2018-03-02_180343_www.youtube.com.png

Claim Offer yazısına tıklayıp,hesabımızı buraya bağlamış oluyoruz.Ardından altında çıkan link ile epicgames sitesine gidiyoruz: Epic Games

Burada üyeliğimize giriyoruz ve twitch altında bulunan connect butonuna tıklıyoruz.
Opera Anlık Görüntü_2018-03-02_180828_www.youtube.com.png

Son adım:Tekrardan epicgames sitesine dönüyoruz.Burada fortnite butonuna tıklayıp en alta iniyoruz ve karşımıza:
Opera Anlık Görüntü_2018-03-02_181308_www.youtube.com.png

iki seçenek çıkıyor ''Have Twitch Prime'' yazısına tıklıyoruz,ardından çıkan sayfada ''authorize'' butonuna basarak,ücretsiz olarak tüm ödüllere sahip oluyoruz.

Tüm adımları doğru yaptığınıza emin olun,küçük bir hata bile işleminizi tamamlamanıza engel olabilir.Tüm bunlara ek olarak ingilizce olarak anlatım yapan bir video bırakıyorum aşağıya,adım adım takip edip oradanda yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yukarı Alt