- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Durgun havuzları işlesin bırak
Yaprakların güneş ve ölüm rengi,
Sen kalbini dinle,ufkuna bak.

Düşünme mevsimi inleten rengi
Elemdir mest etsin ruhunu
Eser rüzgarların durgun ahengi.

Yan yana sessizce mevsimle keder
Hicrana aldanmış kalbimde gezin
Esen rüzgarlara sen kendini ver.
........................................Ahmet Hamdı TANPINAR

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
süper resimler...
emeğe saygı süper olmus...
ayrıca bizimle paylastıgın ıcın tesekkürler...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte şimdibeğenmedim diyeceğim muhtemelen makinan çok yetersiz uzak mesafeleri çekmek için gerçekten kötüler sen daha ziyade 1-2 mt mesafeden fotoları çekmeye bakacaksın kuzum eğer ki makinan dijitalse.

Malesef dijital, ama elime geçen fırsatlarıda kaçırmamam gerek, şak diye d-slr makina alamıyorum. Küçükten başladım yavaş yavaş benimle beraber makinamda gelişecek.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
T0XlC demiş ki:
Malesef dijital, ama elime geçen fırsatlarıda kaçırmamam gerek, şak diye d-slr makina alamıyorum. Küçükten başladım yavaş yavaş benimle beraber makinamda gelişecek.

kuzum bizde zati slr al demedik malum çok para çantası tripodu lensleri kartı uuu bir ton malzemesi var ama bir konuda uzmanlaş imkanlarını buna göre değerlendirmelisin tutupta digital makinayla makro çekim yaparsan veya gidip gökyüzünü çekersen komik olur olay işi bilenler güler geçer tabiki bu kötü bir şey değil ama tekniğini bilmen lazım işin nette biraz makale okumanı tavsiye ederim mesela pan nedir nasıl çekilir buyur sana ilk dersin :coffee:

extraloob demiş ki:
T0XlC demiş ki:

kuzum bizde zati slr al demedik malum çok para çantası tripodu lensleri kartı uuu bir ton malzemesi var ama bir konuda uzmanlaş imkanlarını buna göre değerlendirmelisin tutupta digital makinayla makro çekim yaparsan veya gidip gökyüzünü çekersen komik olur olay işi bilenler güler geçer tabiki bu kötü bir şey değil ama tekniğini bilmen lazım işin nette biraz makale okumanı tavsiye ederim mesela pan nedir nasıl çekilir buyur sana ilk dersin :coffee:
Anladım, şu üni işini halledeyim bu sene, seneye bakıcam. Yardımlarını eksik etmessin umarım :muck:

Yukarı Alt