MRB ARKADASLAR bugun pc yi actigimda bilgisayarima virus bulastigini anladim nsl mi? silkroada girdim birde baktim ki carim full tepeden tirnaga soyulmus. daha sonra pc yi virus taramasindan gecirdim we SOYLE BİR VİRUSLE KARSİLASTİM :EXP/ASF GETCODEC.GEN virus buymus kardesime neden oldu boyle diye sorunca oda su cvpi werdi limewire den muzik indirmis ordan bulasmis .lutfen arkadaslar cok dikkatli olun pcnizi mumkunse hergun taratin yoksa benim canimi acitan o.ç...lari sizede ayni aciyi yasatabilir .... iyi eglenceler tabi eglenecek hal kaldiysa

Herkezi uyardığın için teşekkürler başlığınıda küçültürsen sevinirim. İnternet kullanıcıları bilmeliki program muzik veya warez paylaşan program ve sitelerden kesinlikle trojen yersiniz bunu unutmayın.

syn admin basligi bilerek buyuk yazdimki boyle onemli bir konuyu herkes bilsin amaciyla sayglarimla arz ederim...

laycyl demiş ki:
syn admin basligi bilerek buyuk yazdimki boyle onemli bir konuyu herkes bilsin amaciyla sayglarimla arz ederim...
Admin değil global mod :twisted: Başlığını genede küçültmen gerekir.Kurallara aykırı... :thumbsup:

lime wire gibi programlar kullanmayın baska pclerde bulunan virüsler size bulasır .BEnden size tavsiye İDM yi yükleyin.Ordan güvenli bir şekilde yuklenebilir..

Yukarı Alt