şimdi aLsancak kordonda seyyar satıcı diLenci vesaire insanLar wardır ben bunLarı sonunda çözdüm

Bi kere bunnar kesinLikLe ekip çaLışıyo prim de oLabiLir
abicim sokağın köşesinden 5dkda bir çeşidi farkLı yani diLenci kemancı biLmemneci gibi birisi çıkıyo bööLe periyodik bazen sıra karışıyo kız ayşeeee sıra bendeydi abe faLan ... bunnarda süper bi teLsiz sistemi war ki bi uğradıkLarına 2. defa uğramıyoLar uğrarsa koLpadır abeci seyyar deiLdir.

msLa ayşe ve emine konuşuyoLar

a: emine şu sağdakinnere uğra ben uğradım sattık sen de ii para veriyoLar
e: tmm ama soLdaki uzun saçLı karıya benzeyen çocuk abeci gotik onda para yok uğrama gibi...

hatta bunnarın yeni versiyonLarı vapurLa karşıyakaya gitcem param yok warsa yrdmc oLun dienLer bi de abeci gotik yetmeLerdir

neyse bunnardan en ii kurtuLma yoLu ya yabancı takLidi yapcan ya da psikoLojik yönden çökerten konuşma yapcan yoxa param yok faLan dersen ya da bazı enayi kızLar war bööLe acıyıp para weren yoLa geLen oLmaz ezixindir gidip denize atLamaLısındır ve tifo-terLixi-ögLena üçLüsün yutmaLısındır

önce yabancı oLayı ben ve abeci

a: abe senin bi faLına bakem beaw...
b: sorry but i couLdn't catch what u said...
a: abe faL diem yakışıkLım
b: wut?...
a: abe sen ne dien vat vut bi çarparım demez tbi gider hemen

ya da

a: abi bi sigara parası be
b: sorry but i didn't understand
a: yu ar ingıLiş???
b:yes
a: La ahmet ingiLizmiş La... abi vats yor neym may neym iz murat hav old ar yu dis iz e benk nydi la sigaranın ingilizcesi???

psikoLojik konşmaya geLince de senden bişi istedikLerinde meseLa başLıcan

a:abe ooLum nazar boncuum war
b: teyze biLiosun hava sıcak küreseL ısınma war güneş oLmuş biLmem 6000c derece bu üLke nereye gidecek seçim de oLdu sen en iisi bizi boşver bak iLerde zenginner war faLan budur işe yaramazsa siz yanLış yapmışsınızdır ya da gördüğünüz abeci gotik bu savunmaya karşı kendine günceLLeme yaması indirmiştir budur

A

Anonymous

Guest
Valla şu kordonda yazıcılar varya bişiler çıkartıolar foto moto onlardan bıktım adım başı onlardan

en nefret ettiğim yerlerin başında izmir gelir
15 ay izmirde hapiste kaldım Evil or Very Mad

yaw niye kötü algılıyorsun ki.bu senin için değil hepmiz için geçerli. Bende Tekirdağ da yaptım. Ve zevk aldım :)

yanlış id ile login olmuşum.yani 15 ay zorunlu olarak izmirdeydin.Bide gezme amaçlı gel bakalım ozaman ne düşünürdün

Basımdan Gecen Bir OLayı ANlatayım Arkadaslarla Karsıyaka Sahilinde Dolsaıyoruz Bizm Yaşlarımızda 3 Tane Adam 17 Yaslarında Nikah dairesinin Orda Karıslastık İlk Basta Sigaranız Varmı Diye Sordular Arkadas Cıkardı Sigarayı Verdi Neyse Dedik Sigarayı Verdik Yürümeye Basladık İleri DOgru Ondan SOnra Araralırnda Bisey Konustular Galiba Geldiler Yanımzı Dediler Biz İste Konak Tan GeldiK Paramız Yok Bize Para verin Bizdedik Yok Verin dediler Gene Yok Kardesim Gdin Basımızdan Dedik Yok Bu Sefer Olay Büyüdü Birbirmizi İtmeye Basladık En Sonun Da Bnm Arkadas Yere DÜstü Sonra Öteki Arkadsda Sinrlendi Vurdu Onlardan Biri Bıcak CIkardı TAbi Biz KOkrtuk Bıcagı Geri SOktu Yumruk Yiyen Cocuk Bana Vurmaya Caalıstı Ama sadece Sıyrdı Sıyrdı AMa Biraz Da acımıstı.Dayanamdım Bende Vurdum İyice OLay Büyürken Yoldan Gecen 40-50 Yasları Arasında Bir Amca Ayrdı Onlar Gittiler Bizim İçin Pek Sorun Olmadı Sadece BU türkiyede Böyle Seylerin Birazda Olsa Yasnamaycagını ANlamımslardır heralde...

ama bu izmirin bir sorunu değil.Büyük şehirlerin genel sorunu.
Yani izmirin adını böyle şeylerle kirletmeyelim.Başınızdan geçen güzel olaylarda vardır mutlaka

ama bu izmirin bir sorunu değil.Büyük şehirlerin genel sorunu.
Yani izmirin adını böyle şeylerle kirletmeyelim.Başınızdan geçen güzel olaylarda vardır mutlaka
Ben sadece Öylesine Anlatım BAsımdan Gecen Kötü Olayı Ah Ah O iZmirimin Güzel Havası Güzel Suyu İnsanın Sevgilisyle O Sahilde Oturunca İçi Alıor Beaa...

Yukarı Alt