Bu topicte kendi çektiğim fotoğrafları sürekli güncel tutacağım hergün yenileri eklenecektir Ankaraya Kar yağmasıyla beraber çok güzel görüntüler ortaya çktı bende bunları sizlere göstermek istedim.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Bu sokak köpeğide halinden çok memnun gözüküyordu :P
- Resim Silinmiş.

Ps: Kar'ın kalınlıgı 20-25 cm belkide daha fazla.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ankara gerçekten güzel memleket geçenlerde gitmiştim türkiyede gezdiğim şehirler arasında en beğendiğim yerdi

maresal00 demiş ki:
Ankara gerçekten güzel memleket geçenlerde gitmiştim türkiyede gezdiğim şehirler arasında en beğendiğim yerdi
Aynen öyle. Hele Bahçelievler :starving:

Maynard demiş ki:
İzmir'ede dün yağdı bugün hava güneşli :cry:
izmir öyledir bro :lol: ben 5 sene kuşadasında yaşadım birkere kar düşmedi :lol:

ALpique demiş ki:
maresal00 demiş ki:
Aynen öyle. Hele Bahçelievler :starving:

Maynard demiş ki:
İzmir'ede dün yağdı bugün hava güneşli :cry:
izmir öyledir bro :lol: ben 5 sene kuşadasında yaşadım birkere kar düşmedi :lol:
Bizde de öyle.Dün yağdı 1cm(!) falan tuttu.Bugün güneş açtı :lol:

@Mirage

bu ankara 'da bi garip ^^ 25 cm en az kâr boyutu bi basıyorum bacaklarıma kadan kar :mrgreen:

Whisk demiş ki:
Bro güzel yakalamışsın ama makinenin kalitesi biraz kötü biggrint1
malesef asıl telefon telefoncuya emanet 2-3 güne alacağım onun kalitesi çok daha fazla. Daha kaliteli görüntüleri koyacağım

Omg Ankaraya ne kadar yağmış böyle.İstanbula bu son 5-6 senedir hiç bu kadar yağmadı.Hatta son 5-6 seneyi toplasan bu kadar kar etmez.

DukeNukem demiş ki:
Omg Ankaraya ne kadar yağmış böyle.İstanbula bu son 5-6 senedir hiç bu kadar yağmadı.Hatta son 5-6 seneyi toplasan bu kadar kar etmez.
sorma bro ^^ saat 8 dedinmi yağmaya başlıyor. sabaha kadar sabah saat 6-7 gibi duruyor.. Havada bayağ bi soğuk ^^

Maynard demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
:lol: :lol: abarttın sanki :lol: :lol:
biraz abarttım ama öyle sayılır yani.doğru düzgün kar yağmıyor artık istanbula.

benim çocukluğumda İstanbula yağan kar boyum kadardı hatta bi kere yere basmıştım(derin bi yerdi) boyumu geçmişti karın altında kalmıştım.

bundan 100 sene evvelde boğazın suları donmuş boğazdan yürüyerek geçiyolardı şimdi ise 1 cm bile kar yağmıyor.

B7B

rank8
DukeNukem demiş ki:
Yok canım o kadar de degil :lol:

Yukarı Alt